Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas - Belediye Otobüsleri
« önceki   1234 ... 195196197   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 3
ismail özçelik
9 yıl önce - Cmt 27 Şub 2010, 23:25

Sivas'ta bulunduğum süre boyunca her zamanki gibi halk otobüslerinden memnun değildim. Şoförlerimiz iyi niyetli olabilir fakat sistem hususunda çalışma yapılmalı ben kendi fikrim olan ve kendi çizip yaptığım haritayı ve birkaç dosyayı eklemek istiyorum.
indir

ismail özçelik
9 yıl önce - Sal 23 Mar 2010, 12:43
Yeni eklenen güzergahlar

Doğukent-Üniversite
Kılavuz - Üniversite hattı Toki’den çıkış sağa Emirpaşa Caddesi, cezaevi kavşağından sola Doğukent Blokları, Belper Blokları, M.Reşit Hanım Caddesi, sağa Hamza Yerlikaya Caddesi, Türkmenistan Caddesi, ilk kavşaktan sola E-88 çevre yoluna Emniyet Köprülü Kavşağından sola, Bağdat Caddesi, Eğri Köprü mevkiinden sağa alt yoldan üniversite arka kapısından giriştir.

Kümbet-Üniversite
Kümbet -Üniversite hattı normal otobüs güzergâhı 4 İşletme Kavşağından sağa üniversite istikametine gidiştir.

Alibaba-Üniversite
Alibaba -Üniversite hattı Seyrantepe Caddesi, Yahya Kemal Beyatlı Caddesi, sağa Çayboyu Caddesi Alibaba kavşağından sola Abdulvahabi Gazi Caddesi, Köy Hizmetleri Kavşağından sağa İstiklal Caddesi, Karaağaç Köprüsü kavşağından sola Sanayi Caddesine, Halifelik Kavşağından sola M.Fethi Akyüz Caddesi, Emniyet Kavşağı, Bağdat Caddesi, Eğri Köprü mevkiinden sağa alt yoldan üniversite arka giriş kapısıdır.

onurnazliaka
9 yıl önce - Cum 26 Mar 2010, 22:33

(+)

Sıra sıra Iveco Eurobus'lar

(+)

Otokar Sultan

okan temiz
9 yıl önce - Sal 30 Mar 2010, 23:00

ismail hocam gercekten konulara hakimsiniz söyledikleriniz mantıklı ve tutarlı düşünceleriniz var...

ismail özçelik
9 yıl önce - Çrş 31 Mar 2010, 01:45

Okan hocam keşke konulara ben değilde sistemin başındakiler hakim olsa beni buraya bir yıl önce yazdığım hatlar daha yeni açıldı...

onurnazliaka
9 yıl önce - Cum 09 Nis 2010, 17:31

(+)

(+)

Mehmet.21
9 yıl önce - Cum 09 Nis 2010, 17:40

Evet bizim Diyarbakır'daki eski otobüslerden. Mavi boyalı özel halk otobüsü nostalji oldu artık gerçi...
Şu tür otobüslerle değiştirildiler yaklaşık 2 yıl önce.

Fotoğraf dağkapı dolaylarında çekilmiştir.

onurnazliaka
9 yıl önce - Sal 13 Nis 2010, 23:16

(+)

Otokar Sultan

(+)

Otokar Sultan

(+)

Otoyol M 23

onurnazliaka
9 yıl önce - Cmt 17 Nis 2010, 21:56

(+)

Isuzu Urban

(+)

Otokar Sultan'lar

ismail özçelik
9 yıl önce - Çrş 23 Hzr 2010, 22:20

Alıntı:
13A Soğuk Çermik

Sezonluk hattı Temmuz ayından itibaren seferlere başlayacak ve haftasonları çalışacaktır.
Güzergaha buradan bakabilirsiniz.

sayfa 3
« önceki   1234 ... 195196197   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM