Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas - Belediye Otobüsleri
« önceki   123 ... 193194195196   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 194
Misafir 746

1 yıl önce - Sal 19 Hzr 2018, 16:35

ismail özçelik viyanadan girmişsin istanbuldan çıkmışsın. Toplu taşıma ticaret değil hizmet demişsin. O zaman bütün belediyeler hizmet için ücretsiz taşısın. viyanayı örnek vermişsin. Viyanada toplu taşıma ücretsiz galiba.

Misafir 515

1 yıl önce - Cmt 23 Hzr 2018, 19:12

Keşke sivastaki ataklari geri çekseler hemde hepsini temsalardan gelse keske neguzel olur birde otokar doruktanda nekadar güzel olur değilmi arkadaşlar mahkeme kararıyla çokda güzel olur değilmi arkadaşlar sizcede
cok güzel olur ede .temsa niye olsun olmuşken mercedes olsun, hemde en lüksünden. Kafayı mı yedin ne yaptın.Laf olsun diye konuşuyorsunuz.

Misafir ede

1 yıl önce - Pzr 24 Hzr 2018, 20:53

Misafir 515 daha olmasa mercedesde olsa olur neden olmasın ama işte şu atakları geri çeksinlerde gine tek mercedesde olsun tek şuatakları geri alsınlar bir mercedesde olsa olur olmasın değil olsun istiyoruz

Misafir ede

1 yıl önce - Pts 25 Hzr 2018, 22:20

Arkadaşlar biz sivaslılar bu en çok ataklara daha nekadar bineceğiz yani yıl olarak soruyorum 2017 nin yazındaki halk oylamasındaki o temsadanda olsa olurdu otokarın doruktanda olsa olurdu napalım canımızı sıkmayalım üzülmeyelim inşallahki bunlardan sonraki otobüslerimiz inşallahki onlardan olur inşallahki kırmıı beyaz havalimanına giden sivas belediyesi otobüslerin aynısından olur inşallahki tabi 2 yada 3 yıl sonraya kadar inşallahki temennimiz ençokta bu saydığım otobüsler sivasa en çok yakışan otobüsler diyorum yani sizde benim düşündüğümün aynısını düşünüyorsunuz değilmi arkadaşlar

ssemihucar
1 yıl önce - Sal 26 Hzr 2018, 00:23

Tercihlerini Isuzu ve BMC den yana kullanan yaklaşık 100 otobüsçüyü tebrik ediyorum.

Misafir 788

1 yıl önce - Sal 26 Hzr 2018, 12:40

ssemihuçar işte anladığınız bu kadar neden Isuzu bmc tercihleri güzel neden tebrik ediyorsun o iki aracından iç hacimleri ataktan küçük boyutları küçük işte anladığınız bu kadar

saltanat0
1 yıl önce - Sal 26 Hzr 2018, 13:39

otobüsler değişecek mi yoksa boş yere tartışmamı var bir şey anlamadım

Misafir 4ed

1 yıl önce - Sal 26 Hzr 2018, 21:27

Otobüslerin hiç biri beş para etmez bmc diğerlerine göre biraz idare eder işte koskaca sivası bu küçük otobüslere mahkum edenleride Allaha havale ediyorum yazıklar olsun.

Misafir 746

1 yıl önce - Çrş 27 Hzr 2018, 12:37

Otobüslerin neyini beğennmiyorsunuz. Bir dışarı çıkın bakın hangi ilde sıfır otobüs var, hangi ilde bu kadar geniş otobüs ağı var.

Misafir ede

1 yıl önce - Çrş 27 Hzr 2018, 21:39

Bmc ler gerçektende güzel otobüsler am ataklarda gerçekten tam sorun üstüne sorunlar çıkar diye düşünüyorum çünkü bu ataklar sivasa gitmeyecek otobüslerdi neyaptı ettiler illahada atakdan aldırdılar halbuki 2017 nin yazınki halk oylamasındaki temsadan bile olsaydı gine iyi olacaktı ama nolacak bu ataklar 10 yıl dayanamayıp teker teker sanayiye gitmeye başlayacaklar ve parçaaını bile bulamayacak dereceye gelecekler ne diyelim haklarında hayırlısı neyse o olsun diyorum

sayfa 194
« önceki   123 ... 193194195196   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM