Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
EXPO 2016 Antalya'da!!!
« önceki   123 ... 525354 ... 565758   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 53
Ramazan DOĞAN

1 yıl önce - Sal 17 Oca 2017, 23:36

Expo 2016 Antalya-Şanlıurfa Standı..

(+)
Göbeklitepe..

(+)
Harran Ulu Camii

(+)

Ramazan DOĞAN

1 yıl önce - Cmt 21 Oca 2017, 21:25

(+)

Ramazan DOĞAN

1 yıl önce - Çrş 01 Şub 2017, 02:31

(+)
Kule'den manzara..

Deniz 07
1 yıl önce - Çrş 01 Şub 2017, 08:58

Bugun gittim gezmek icin tek kelimeyle rezillik. Etraf cöpten gecilmiyor heryer insaat tadilat. Kule bile bozuktu.
Luzumsuz insan calisiyor adim attigin yer guvenlik coguda bilgisiz. Iceride market cafe resturant yok. Ha kış gunu belki bunlar normal ama giriste kisi basi 10 tl aliyosan bunlarida yapicaksin.
Bilet gisesindeki elemanlar suratsiz. Ben ogrenciyim dedimki arkadasim ogrenci kartiyla ucretsiz girdi gecen ay bende girebilirmiyim yok oyle bisey diyip tersledi. Halbuki var.
Valla gosterisli acilislar pahali organizasyonlardan sonra durum icler acisi burada.

Ömer YILMAZ
1 yıl önce - Pzr 12 Şub 2017, 20:25

Alıntı:
Bugun gittim gezmek icin tek kelimeyle rezillik. Etraf cöpten gecilmiyor heryer insaat tadilat. Kule bile bozuktu.
Luzumsuz insan calisiyor adim attigin yer guvenlik coguda bilgisiz. Iceride market cafe resturant yok. Ha kış gunu belki bunlar normal ama giriste kisi basi 10 tl aliyosan bunlarida yapicaksin.
Bilet gisesindeki elemanlar suratsiz. Ben ogrenciyim dedimki arkadasim ogrenci kartiyla ucretsiz girdi gecen ay bende girebilirmiyim yok oyle bisey diyip tersledi. Halbuki var.
Valla gosterisli acilislar pahali organizasyonlardan sonra durum icler acisi burada.

açık mı hala?

peki kim işletiyor? Belediye mi Bakanlık mı?

narses

1 yıl önce - Pzr 12 Şub 2017, 22:42

kartlar artık gecersız mı? sezonluk kartlar

Deniz 07
1 yıl önce - Pzr 12 Şub 2017, 23:06

Alıntı:

peki kim işletiyor? Belediye mi Bakanlık mı?

Acik abi gezebiliyoruz icini ama cogu yer tadilatta yani gidildigine degmez. 2 ay sonra baslayacakmis etkinlikler. Su an market cafe vs kapali sadece bos bos geziliyor.
Kimin islettigi ile ilgili tek bildigim fona devredildi burasida.

Ramazan DOĞAN

1 yıl önce - Cum 03 Mar 2017, 00:20

(+)
Sûdan Cumhuriyeti Standı..

fikri aktan

1 yıl önce - Cum 10 Mar 2017, 16:42
EXPO 2016 Antalya'da!!!

Alıntı:
ugun gittim gezmek icin tek kelimeyle rezillik. Etraf cöpten gecilmiyor heryer insaat tadilat. Kule bile bozuktu.

EN KOLAY İŞ TENKİT ETMEKTİR. EĞER SİZ YAPICI VE OLUMLU OLSA İDİNİZ BU ŞEKİLDE TENKİT ETMEK YERİNE GÖRDÜĞÜN OLUMSUZLUKLARI GİDERMEK, SIKINTILARI ORTADAN KALDIRMAK İÇİN ÇABA SARFEDERDİN.
BU YÜZDEN SİZİ AYIPLIYORUM

Eray Hasırcı

1 yıl önce - Sal 14 Mar 2017, 16:00

(+)

sayfa 53
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 525354 ... 565758   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET