Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Trabzon - Sümela Manastırı
« önceki   123 ... 102103104   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 2
Ati
15 yıl önce - Cum 05 Ksm 2004, 04:52

Kaynak: http://www.joeink.com/johann

Johann´a fotograf icin tesekkurler.

giray
15 yıl önce - Cum 05 Ksm 2004, 12:25

Sümelayı görmüş ve hayran kalmış biri olarak hakettiği değerin yeterince gösterilmediğine ve tanınmadığına inanıyorum. Sümela çok daha fazla turist çekmeyi hak eden bir yer. Manastır Antalyada olsa abartmıyorum milyonlarca turist ağırlardı ama nedense bu tür yerlerin tanıtımını Antalya kadar iyi yapamadığımızdan hakettiği ziyaretçi sayısının çok azıyla yetinmek zorunda kalıyor.

Kamuran sürer
15 yıl önce - Cum 05 Ksm 2004, 12:50

Giray arkadasa katiliyorum ama,
Trabzonda sivil toplum kuruluslarinin daha aktif olup, yetkili mercilerle beraber inisiatifi daha yogun olarak ele almalari gerekir.
Burada sorumlu olanlar trabzonlularin kendisidir.
Tanitim icin daha fazla caba göstermeleri gerekir.
"Nerde niyet orda kismet."
Bir sey yapmadan bir sey olmaz. Haydi Trabzonlular nerdesiniz?????????
Tüm Karadenizin Turizm Potansiyali cok büyük ama degerlendirilmiyor malesef.
Ha Usaklar, Hadi gari....

tansu
15 yıl önce - Cum 05 Ksm 2004, 13:33

Belki paket turlar düzenlenirse daha çok turist çekilebilir.Mesela şehir merkezi,yaylalar,sümela,uzungöl gibi yerler tek bir turla tanıtılırsa daha çok ilgi çekici olur bence.

yıldırım
15 yıl önce - Cum 05 Ksm 2004, 13:48

Burası dünyanın 7 harikası arasına girmesi gereken bir yer. Kimbilir ne tür güçlüklerle inşa edildi o manastır. Dağın oyularak manastırın nasıl yaratıldığı insanı hayretler içerisinde bırakıyor. Manastır dağla içiçe. Hele dağın içine doğru manastırın iç mekanı uzanıyor ki burası da tam bir şehri andırıyor. Müthiş bir yapıt!

Sümela Manastırı'nın tanıtımına kesinlikle daha fazla önem verilmeli.

sayfa 2
« önceki   123 ... 102103104   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler