Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Özlüce - Ardıçpark AVM
« önceki   123 ... 202122   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 21
Misafir a0a

10 ay önce - Çrş 01 Şub 2017, 15:33

ardıçparkı küçük bir yatırım bedeliyle yıldız bir butik avm seviyesine getirecek bir işletmeci buradan ciddi olarak iyi paralar kazanır. bakıldığı zaman lokasyon itibariyle bundan daha güzel bir yer olamaz bir butik avm kurulumu için.

Cüneyt5316

10 ay önce - Çrş 01 Şub 2017, 16:58

Ben Ardıçparkın iş yapmayacağını en başından söylemiştim. Çünkü bursda Özlüce bulvarı gibi cadde dükkanları var iken Ada'm neden gidip orda dükkan açsın ki.Saçma geliyor bana yani.

arbas
10 ay önce - Prş 02 Şub 2017, 11:11

oraya kimse avm gezelim diye gitmez
caddeye bakan dükkanlar her akşam dolu bunun dışında bir şey ancak sinema veya bowling gelirse tutar iç dükkânlara kimse girmez bile.

Cüneyt5316

10 ay önce - Prş 02 Şub 2017, 18:17

Evet bencede öyle. Şayet ben orda otursam bende Oray'a gitmem yani gezmeye.Bulvarda hem daha elit ve güzel mekanlar var oralara giderdim.

atk16
10 ay önce - Cum 03 Şub 2017, 09:44

Burasının sineması açılırsa ben sinemaya buraya giderim açıkçası. Sinema konusunun üstüne gitmeli AVM yönetimi.

Misafir a0a

10 ay önce - Cum 03 Şub 2017, 17:04

Koçtaş
Decathlon
Lufian
Sinema
LaserHaus vb
Oyuncakçı
Joker
İyi bir ayakkabıcı
olursa ben bu avm ye giderim çünkü yeri pratik arabasız dahi yürüyüş yaparak dahi ulaşılabilir durumda.
hem aynı zamanda birşeyler yemek içmek fırsatı da oluşturuyor..

Misafir a0d

9 ay önce - Pts 06 Mar 2017, 12:19

Ardıçparkta son durum nedir arkadaşlar bilen var mı ilerleyeceğine durdu sanki yeni dükkan açılmaları.

Efe Elaldı

9 ay önce - Pts 06 Mar 2017, 14:11

yeni açılan bi marka olmadı

Cüneyt5316

9 ay önce - Sal 07 Mar 2017, 11:03

Ardıçpark sizlere ömür maalesef. Açılmadan yalnızlığa terkedildi.

Musa Dmr
9 ay önce - Sal 07 Mar 2017, 13:36

Alıntı:
Ardıçpark sizlere ömür maalesef. Açılmadan yalnızlığa terkedildi.

kimsenin bişey yaptığı yok ne yaptıysa kendine yaptı. eğer öldüyse intihardır bu kimse bişey yapmadı.
alt katta yer alan 3 kafe bir market ve burgerking avm nin değil caddenin potansiyeliyle ayakta kalıyordur.
senden yıllar sonra gelir özdilek yapar avm yi açar sinemasını vs. sende bakarsın kalırsın sadece sermayenin gücü ile açıklanamayacak kadar kötü bir durum var sanki.
yönetimsel bir zaafiyet olduğu da aşikar.
belki müteahhit her şeye rağmen köşe olmuştur. belki yeterli bulmuştur kazandığını. ama avm nin şu anki hali o bölgenin gerçek potansiyelinin farkında olunmadığının açık göstergesi.
hemen yanıbaşında 2-3 hafta yöresel lezzetler çadırı bile günlerdir ziyaretçi akınına uğradı bunu da mı göremez bi yönetim.
burasının arena avm tarzı üst katının düğün salonu olma ihtimali olsa şimdiye kadar hayatına düğün salonu olarak devam etmeye başlamıştı bile.

sayfa 21
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 202122   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet