Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Özlüce - Ardıçpark AVM
« önceki   123 ... 19202122   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 20
Musa Dmr
12 ay önce - Prş 15 Arl 2016, 08:10

burada yer alan carrefour marketten sigara bile alamıyor sunuz avm nin ruhsatı yokmuş!!
atasundan güneş gözlüğü dışında bişey alamıyorsunuz ruhsatı yokmuş.
bir avm ancak bu kadar amatörce yönetilir.
yazık gerçekten yazık.
belki avm sahibi ya da yöneticisi okursa buraları. eleştirilerimiz kötü olsunlar diye değil o bölgeye değer katan bir yerin daha iyi olması için.

Misafir 214

12 ay önce - Prş 15 Arl 2016, 09:38

Sinema açılmalı, sırf sinemaya gitmek için carrefour, kentmeydanı gibi yerlere gitmek istemiyorum. Sakin sakin evime yakın sinemaya gitmek istiyorum.

SABRİ BİLGİN
12 ay önce - Prş 15 Arl 2016, 12:48

Alıntı:
Sinema açılmalı, sırf sinemaya gitmek için carrefour, kentmeydanı gibi yerlere gitmek istemiyorum. Sakin sakin evime yakın sinemaya gitmek istiyorum.

Buranın sinema salonu ne zaman açılır bilmiyorum ama 1-2 ay içinde Özdilekpark AVM açılıyor ve orada sinema salonu da olacak. Ardıçpark'a 100-200 metre uzaklıkta. Sinema için Carrefour'a gitmeye gerek kalmayacak.

Misafir 214

12 ay önce - Cum 16 Arl 2016, 09:10

Sabri Bey, bahsettiğiniz yer şu konuda yer alan alışveriş merkezi mi ?

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=143895 ...p;start=80

SABRİ BİLGİN
12 ay önce - Cum 16 Arl 2016, 11:27

Alıntı:
Sabri Bey, bahsettiğiniz yer şu konuda yer alan alışveriş merkezi mi ?

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=143895 ...p;start=80

Evet orası.

Ers1n
12 ay önce - Cum 16 Arl 2016, 15:40

Umarım; şu yeni yapılan AVM'lerdeki sinemalardan birinin IMAX olması gerektiğini birisi akıl eder.Hem oldukça fazla da ilgi çeker.3 milyonluk şehirde IMAX salonu bulunan sinema yok.

Misafir a40

11 ay önce - Pts 19 Arl 2016, 20:22

İyi akşamlar,bu avm nin acılamıyor olmasının sebebi nedir?Bilen var mi acaba? Ruhsatın alınamadığı söyleniyor doğru mu acaba,bir oyun var burada ama hala çözemedim.

Misafir a40

11 ay önce - Pts 19 Arl 2016, 20:28

Bu kadar amatör ve kötü yönetim olamaz herhalde,bir avm yi tam olarak açamadılar yaa.yazıklar olsun.Yönetemiyorlarsa istifa etsinler de adam gibi birileri gelip surayı bir açsınlar artık.Semt sakini olarak yeter artık diyoruz.

atk16
10 ay önce - Pts 23 Oca 2017, 11:45

Açılışı ile alakalı bir gelişme var mı ?

3rd Kind
10 ay önce - Sal 24 Oca 2017, 16:15
Gerçekten çok üzücü!

Bu projeyi çok uzun zamandır takip eden biri olarak, Özlüce'nin tam merkezinde bu şekilde çürümeye yüz tutmuş bir binayı görmek beni gerçekten üzüyor. Bu vakitten sonra da ''başlamadan bitmiş'' bir proje olmaktan ileri gidemeyecek gibi duruyor maalesef, işi artık çok çok zor. Gariptir, binanın dış cephesi bile daha bina açılışı yapılmadan demode oldu, eskidi. Binanın ikinci katındaki dükkanlar kan ağlıyor. Sanki bunlar yetmezmiş gibi, yanı başına ''Karya 29'' adlı şık bir mekan açılıyor; Karya 29 görüntüsü itibariyle çok daha havadar ve sevimli bir yer gibi gözüküyor. Bir de bunun üstüne 3 Mart'ta açılacağını duyuran, içinde 10 sinema, 1 Bowling Salonu, H&M tarzı güzel dükkanları barındıracak Özdilek AVM girdi işin içine. Daha önce yazılanlardan okuduğum kadarıyla Ardıçpark'ta dükkanlar için bazı ruhsat sorunları da varmış (Sigara satma ruhsatı, Güneş gözlüğü haricindeki gözlükleri satabilme ruhsatı vs.). Yani, bilemiyorum, nereden tutsan kırılıyor bu proje. Oraya kim tonla para yatırıp bel bağlamak ister bilemem. Ayrıca, Ardıçpark'ın bulunduğu caddede yola bakan birçok yeni dükkan potansiyelini de unutmayalım. Yatırım yapacak adam, Ardıçpark'ın içinden dükkan alacağına gider o cadde üzerinde yola bakan yeni bir dükkan alır. Peki, ne yapılırsa Ardıçpark Projesi ayağa kalkabilir? Bu vakitten sonra büyük oynamaktan başka çaresi yok: Sinema yapacaksa IMAX olmalı, dükkan açacaksa Bursa'da olmayan kaliteli bir marka olmalı, ne yapacaksa yapsın ''Fark Yaratacak'' türden olmalı!

sayfa 20
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 19202122   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet