Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Özlüce - Ardıçpark AVM
« önceki   123 ... 202122   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
efe16
8 yıl önce - Pzr 13 Eyl 2009, 11:26

bence alış veriş merkezi açılması çokta hoş bişi değil. sadece tüketici toplumu oluyoruz. tabiki istihdamda sağlayacak ama şimdiden o bölgede bir sürü temeli atılmış AVM var hepsi bitirince AVM çöplüğü olacak. proje hoş görünüyor. birde o bölgenin alt yapı ve yolları cevre dünzenlemeleri bitecek ki AVM ler ortaya çıksın iş yapsın. Şu an da arkadaşımız yapacağı projeyi tanıtıyor. bence hoş. gidermiyim evet giderim. vakit bulursam tabi...birde eğer biliyorsa kendisi ne zaman yapılacak alt yapı ve yollar onuda söylesin bilelim...

Fatih
8 yıl önce - Sal 13 Ekm 2009, 17:43

Yeni AVM leri gördükçe iki görüş kafamda çarpışıyor. Bursa gibi 2 milyonluk bir şehir için bu alışveriş merkezleri çok olmayabilir. Yani insanların alış veriş yapmaları gerekiyor ve herkesin kapalı çarşıyı kullanmasını bekleyemeyiz. Bu nedenle nüfusa göre normal diyorum bi taraftan. Diğer taraftan Türkiye gibi fakir bir ülkeye bu kadar AVM çok gene de diyorum, tamam ihtiyaç var ama para var mı? Üstelik insanları ihtiyaç duymadıkları şeyleri almaya itiyor. Kredi kartı kullanmaya da.
Kararsızım. Bir süre durdurulsun inşaatlar, ben bi düşüneyim.

Berktuğ
site denetçisi

7 yıl önce - Çrş 30 Arl 2009, 20:54

Özlüce AVM nin son durumu nedir? Bilgisi olan var mı?Ayrıca Market var mı varsa ne olacak?

Ayrıca inşaatın olduğu yerin uydu haritası:

(+)

Efe Elaldı

7 yıl önce - Çrş 30 Arl 2009, 23:35

valla temel yapıldı ama kat çıkmaya başladılarmı bilmiyorum büyük ihtimalle başlamışlardır çok güzel bir yapı olacak bayada büyük tam ertuğrulkente yakışır bir avm olacak artık orda oturanlar bu avm de toplanırlar açacak marketlerde baya iş yapar nüfus artıyor heryerde bina yapımları var bursada yeni bir kent doğuyor gerçekten çok güzel binalar yapılıyor alan geniş daha bir çok proje hayata geçirilecektir ertuğrulkentte bu avm de bu yere yakışacak

musty324
7 yıl önce - Cmt 01 May 2010, 13:24

(+)

Berktuğ
site denetçisi

7 yıl önce - Pzr 16 May 2010, 12:06

Bu Alışveriş Merkezinin adı ARDIÇPARK'tır ve aşağıdaki resim 15.05.2010 tarihli Posta Gazetesi Bursa Ekinin fotoğraf çekimidir.

(+)

Berktuğ
site denetçisi

7 yıl önce - Cmt 04 Eyl 2010, 19:31

AVM'nin web sitesi açılmış :
http://ardicpark.com/

oğuzhan1453
7 yıl önce - Çrş 08 Eyl 2010, 01:35

bunlar daha çok geleceğe yönelik projeler arenada boş burasıda aynı olacak yani uzun bir süre..

Sedat KASRAT

7 yıl önce - Çrş 08 Eyl 2010, 12:13

Özlüce bölgesinin (100. yıl, altınşehir ve diğer mahalle adını unuttum -ertuğrul'muş-) bitmiş halinin planlarını gören var mı? Aşağı yukarı yapılaşmadan ve binaların yönlerinden anlaşılıyor da; bulvarların yerlerini harita olarak görmek hoş olurdu...

ozhanesemen

7 yıl önce - Prş 09 Eyl 2010, 00:33

(+)

Şöyle bir harita sanırım faydalı olacaktır.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 202122   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet