Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Özlüce - Ardıçpark AVM
123 ... 202122   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
SERCAN CAN
8 yıl önce - Pts 07 Eyl 2009, 19:32
Bursa Özlüce - Ardıçpark AVM

mehmet sercan
8 yıl önce - Pts 07 Eyl 2009, 21:37

özlüce avm'nin yeri hakkında bilgi verebilir misiniz?
adına bakılırsa özlüce'ye yapılacak ama ataevler'de buna benzer yapımı tamamlanmak üzere olan bir bina görüyorum o yüzden sordum, değilse orası hakkında bilginiz var mı?
ayrıca bursa bu kadar avm'yi nasıl kaldırıyor anlamış değilim...

SERCAN CAN
8 yıl önce - Sal 08 Eyl 2009, 01:26

Alıntı:
adına bakılırsa özlüce'ye yapılacak ama ataevler'de buna benzer yapımı tamamlanmak üzere olan bir bina görüyorum o yüzden sordum, değilse orası hakkında bilginiz var mı?

Yok buranın orayla bi alakası yok. burası Gül Kavşağını geçtikten sonra Bursaspor Özlüce Tesisleri'nin ordan dönüldüğünde yolun devamında kavşak noktasında bulunuyor. İnşaatın temeli atılmış durumda ve hızlı bi şekilde ilerlemektedir. Kapalı ve kiralanabilir alan büyüklüğü ve mağaza sayısı hakkında herhangi bi bilgi verilmediği için şimdilik sadece proje fotoğraflarıyla idare etmek durumundayız.
Projenin iç mimarisiyle ilgili bikaç foto daha buldum. O bölgede ona rakip olarak görülebilecek Arena Avm'ye nazaran daha büyük ve güzel bi projeye benziyor.

atakan_bursa
8 yıl önce - Sal 08 Eyl 2009, 02:14

Bahsettiğiniz yerle Arena AVM arası çok yakın.. Orada yaşayan insanlar Arena AVM'yi yetersiz mi buluyorlar acaba? Arena AVM'ye henüz gitme fırsatım olmadığı için, orası hakkında bir yorum yapmam doğru olmaz.. Ancak 2 AVM arasında çok az mesafe var. Gerçi bunun bir örneği daha var Bursa'da.. (Nilpark-Carrefour) Ancak onlar daha merkezi bir yerde..

SERCAN CAN
8 yıl önce - Sal 08 Eyl 2009, 03:14

Alıntı:
Bahsettiğiniz yerle Arena AVM arası çok yakın.. Orada yaşayan insanlar Arena AVM'yi yetersiz mi buluyorlar acaba?

Arena AVM şimdilik bölge halkı tarafından pek tutulmadı sanırım. Daha bugün ordaydım açılacak denen mağazaların henüz hiçbirisi açılmamış. Daha önce açılmış olanların bi kısmıda şuan kapanmış durumda. Migrosla beraber şimdilik en fazla 15 mağaza ile hizmet veriyor. Ama proje henüz bitirilmiş durumda değil yan tarafındaki kültür merkezi inşaatı devam etmekte. Meydanda bikaç düzenlemeler olacak. Bide oraya yerleşen insanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Belki ileride bu durum değişebilir.

oral ünlü
8 yıl önce - Sal 08 Eyl 2009, 03:22

Alıntı:

Bahsettiğiniz yer yanılmıyorsam Renault'nun ya da başka bir otomobil firmasının showroomu olucak

Bir de bahsetmeden geçemeyeceğim.. Bu alışveriş merkezinin dış cephesinde kullanılan mavi tonundaki taşlar korupark'ın dış cephe kaplamasını fazlaca andırmıyor mu..

umit k
8 yıl önce - Sal 08 Eyl 2009, 10:19

dediğiniz renault-dacia showroomu küçük sanayiye varmadan yapılan yeni binadır. özlüce avm ise aşağıda resimde işaretlediğim üzere ertuğrulkent içerisinde uğur mumcu bulvarına yakın konumlanmaktadır. uğur mumcu bulvarı 40mt lik bir bulvar olarak düşünülmekte ve her iki tatafında alışveriş merkezleri ve ofislerin olması planlanmaktadır. yani geleceğin fsm bulvar olmaya adaydır

(+)

Berktuğ
site denetçisi

8 yıl önce - Sal 08 Eyl 2009, 22:24

Geçen günler Arena AVM'ye girdim fakat beğenmedim bunun da akıbeti öyle olmaz inşallah.

mehmet sercan
8 yıl önce - Çrş 09 Eyl 2009, 00:24

teşekkür ederim bilgiler için.
arena hakkındaki düşüncelerinize de katılıyorum pek iç açıcı bir mekan değil fakat şimdilik oradaki halkın market vs ihtiyacını karşıladığını düşünüyorum.

Emre Aykan
8 yıl önce - Çrş 09 Eyl 2009, 23:23

Alıntı:
Geçen günler Arena AVM'ye girdim fakat beğenmedim bunun da akıbeti öyle olmaz inşallah.

Şirketlerin avm yapımlarında öncelikli amacının yapılacak proje ve çevresinin sosyal caziba alanı haline dönüşmesine katkıda bulunmak olmalıdır.Bu yüzden binaların çevresinin ve içinin salt alışveriş amacı güdülmek dışında insanların oturabileceği eğlenerek zaman geçirebileceği ve çeşitli sosyal aktivitelerin bulunabileceği yani kısaca "yaşayan" mekanlar haline getirilmesi düşüncesindeyim.Böyle olduğu sürece bu söylemlerden kurtulmuş olacağız sanırım.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 202122   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet