Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul metrosu: T4 Topkapı-Habibler tramvayı
« önceki   123 ... 282930 ... 197198199   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 29
messiah_haktan

15 yıl önce - Cum 27 Nis 2007, 22:20

Yani temel atilirken hattin aciklanandan bir kac yil daha gec bitecegini zaten biliyorlar diyorsun?

mesutguven
15 yıl önce - Pzr 29 Nis 2007, 14:57

Dün çektiğim bir resim.Bereçe gelmeden önce lunapark yakınlarındaki bir durak.Bunun gibi bir kaç durak daha gördüm.Artık yavaş yavaş sonlara gelmekte .Umarım en kısa zamanda bitirirler.

(+)

Mehmet Kasım
15 yıl önce - Sal 01 May 2007, 10:48

Bu resimlerde bu sabah EDİRNEKAPI'dan çekildi.Buradaki iş 1-2 haftada biter sanırım.Sona yaklaşılmış gibi.

Dikkatimi çeken bir konuda EDİRNEKAPI İSTASYONU surlara 600 m uzaklıkta .Hava şehitliğinin önünde kalıyor.

(+)

mustafakurkut
15 yıl önce - Sal 01 May 2007, 18:56

evet benim de en çok merak ettiğim konu bu.. Yani Hava Şehitliğinin oralarda bitiyor son durak peki buradan Vatan Caddesindeki metroya ve Topkapı'daki tramvay'a bağlantıyı nasıl sağlayacaklar? Bu konuda bie bilgisi olan var mı acaba? Topkapı ile Edirnekapı arasında bir ray bağlantısı yapılacağı söylenmişti, peki hangi rotayı kullanmayı düşünüyorlar?

ersinaylin

15 yıl önce - Sal 01 May 2007, 21:19
selam

evet benimde çok dikkatimi çekti,tramvay hattı biraz daha ileriye doğru gitmiş,acaba edirnekapı topkapı arasında çalışmalar mı başladı bende anlayamadım.

turker ustun

15 yıl önce - Sal 01 May 2007, 22:12

Bu hat nereye bağlanacak topkapıya bağlanacaksaksa hattın topkapıdan buraya olan bölümünde hiçbir gelişme yok... Saygılarımla...

DOGUKAN1987
15 yıl önce - Çrş 02 May 2007, 01:46

arkadaşlar bu tramvay hatının bir şey farketmediniz mi ya bu hat sultançiftliği diye geçmiyormuş bu hattın öbür sonu habibler olarak geçiyor e o zaman niye sultançiftliği diye geçiyor bence bu hattın ismi habibler edirnekapı olmalıdır

Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Çrş 02 May 2007, 01:47

Asıl son durağı; "Mescid-i Selâm" adlı mıntıka...

Akın KURTOĞLU

Mehmet Kasım
15 yıl önce - Çrş 02 May 2007, 12:40

Bir önceki mesajımda çizdiğim uydu haritasından da anlaşılacağı gibi Edirnekapı  Tramvay istasyonu kavşak çalışmasına 50 m kala yapılıyor.Dolayısıyla kavşak bitmeden TRAMVAY AÇILABİLİR.

ersinaylin

15 yıl önce - Pts 07 May 2007, 16:50
selam

hocamın da belirttiği gibi son durak mescidi selam olarak geçiyor,benim asıl sormak istediğim gazi mahallesi yada yunusemre mahallesine bu hat uzatılacak mı yani böyle bir proje gündemde var mı,özellikle yunusemre mahallesi tranvay uzatmak için yol genişliği ve boş alan olarak çok müsait ve önemli bir bölgedir.emin olun buradaki tüm halk belkide benim bu konuyu gündeme getirmemden çok memnun olacaktır,çünkü buradaki halk tamamen bu konuya odaklandı hatta bir çok imza toplanıp belediyeye gönderildi.benim burdan tek istediğim siz sayın büyüklerimiz ve sayın hocalarımızın bu konuda bizleri bilgilendirmesi ve bu konuda isteklerimize destek olması.dileğimiz EDİRNEKAPI-YUNUSEMRE HATTI

herkese selam ve saygılarımla....

sayfa 29
« önceki   123 ... 282930 ... 197198199   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM