Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
inanç09
9 yıl önce - Cmt 22 Ağu 2009, 01:29
En Sevdiğiniz Film Sahneleri (Yerli veya Yabancı)

Maksat sohbet olsun

Er Ryanın sonundaki Tabancayla Tanka ateş eden komutan (Tom Hanks) ve sonra Ölümü benim en sevdiğim sahnelerden biridir sizin en beğendiğiniz film sahnesi nedir ?

Alıntı:
Eğer filmin ismini hatırlamıyorsanız aşağıdaki linke yollayın belki biri hatırlar

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=1360951#1360951

En son inanç09 tarafından Cmt 22 Ağu 2009, 22:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Mustafa Taşlı

9 yıl önce - Cmt 22 Ağu 2009, 01:50

Titanic'in batmasına dakikalar kala güverteden bakan Jack'in arkasında imdat fişekleri patlıyordu. Aradım ama o sahneyi bulamadım. Bilmem benim gibi dikkatini çeken var mı ..

(+)

Onun yerine filmle özdeşleşmiş bu sahneyi yüklüyorum. galiba 13 sene öncesinin filmi.

inanç09
9 yıl önce - Prş 27 Ağu 2009, 13:54

Truvada Aşilin karşısındaki oruda başka varmı diye bağırdığı sahne hani 3 metrelik adamı tek kılıç darbesiyle yere yığdığı

Cenk Gültekin
site denetçisi

9 yıl önce - Prş 27 Ağu 2009, 14:13

Kadrinin Götürdügü Yere Git filminden bir kisim..
Yani yapilirda gay rolü bukadar mi güzel yapilir..
Gülmekten gözlerimden yaslar geliyor her defasinda

Gökhan Gök

9 yıl önce - Prş 27 Ağu 2009, 17:54

böyle bir basligin daha önceden acildigini hatirliyorum ve hattaga en beyendigim sahnelerden biri olarak da Kurtlar Vadisi Irak filminde ki Zikir Sahnesi paylasima sunmustum, tekrar sunarim

Kurtlar Vadisi Irak - Zikir Sahnesi

Konusma ve verilen nasihat cok guzel ve etkileyici

En son Gökhan Gök tarafından Cum 28 Ağu 2009, 16:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ali FC
9 yıl önce - Prş 27 Ağu 2009, 18:03

Tabiki Şener Şen'in gibicibicis marka traş kremi ile satmaya çalıştığı cilet sahnesi.
"en iyi cilet budur"

hokucu
9 yıl önce - Çrş 14 Ekm 2009, 11:04

kemal Sunal'ın kibar feyzo adlı filminde Ağayı(Şener Şen) vurduğunda,Ağanın ölme sahnesi..bende onu her seyrettiğimde gülmekten gözümden yaş geliyor..takla ile ölüm arası gibi birşey

ERHAN DEMİR
9 yıl önce - Çrş 14 Ekm 2009, 11:16

Savaş Tanrısı - Lord of War filmin ilk sahnelerinde bir kurşunun hikayesi ile başlıyor ve silahın namlusundan hedefe giderken ki görüntüsü...
Beni çok etkilemişti

Fotoğraf alıntıdır...

Mehmet!
9 yıl önce - Çrş 14 Ekm 2009, 13:10

Galdiator filminin ilk dakikaları, bugüne kadar gördüğüm en güzel savaş sahnesi.
Bu sahneyi -sinemada- izledikten sonra filmin oscarları silip süpüreceğini tahmin edebiliyorsunuz. (Savaşın güzeli olmaz ama sinema bir sanat olduğuna göre savaş sahneleri için de iyi - kötü yorumu yapabiliriz.)

s.ayten

9 yıl önce - Çrş 14 Ekm 2009, 13:12

''Esaretin Bedeli'' nde Andy'nin nasıl kaçtığının farkedilmesi. Müthiş bir sahne.

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET