Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12
Emrah Uytun
8 yıl önce - Pts 28 Eyl 2009, 11:34

Gökkuşağı Yolu gibi ikinci bir facianın 7. Cadde'de yaşanacağı endişesi, sanırım bu oylamanın sonucunu belirledi. Sonuç tüm Ankara'ya ve bölgede yaşayanlara hayırlı olsun.

Murat Caner
8 yıl önce - Pts 28 Eyl 2009, 11:55

Hayırlı olsun. Demek ki bu tür açılımlar yapmak için 20 yıl daha var. Araçlarla iç içe yürüyemeyen yaya müşterileri istiyorlar. Oysa orası trafiğe kapansa daha çok adam gelir alışverişe.

Belediye bundan sonra şunu yapmalı. Geçici olarak 3 ay trafiğe kapanmalı cadde. 3 ayın sonunda yeni bir oylama yapılabilir.

Sandık uygulaması doğru. Vatandaşı ikna etmek önemli.

vozkan
8 yıl önce - Pts 28 Eyl 2009, 12:08

Halkımızın almış olduğu bu karar Çankaya belediyesinin halkımızdan ne kadar kopuk olduğunun bir kanıtı.Son 10 yılda ilk defa Çankaya belediyesi bir fikir üretti, sayın Gökçek de bunu çok akıllıca bir çıkışla referanduma götürdü ve halkımızın eğilimini ortaya koydu.
Çankaya belediyesine benim tavsiyem bu tür işlere girişmeden önce halkımızla dirsek temasında olun, onların düşüncelerini kaale alın.3-5 tane tüccarın daha çok para kazanması için ortaya çıkarsanız sonunda böyle rezil olursunuz.
Umarım bu Çankaya belediye başkanına iyi bir ders olmuştur.
Melih Gökçeke de halkımızın sesini dinlediği için teşekkürler.

Selcuklular
8 yıl önce - Pts 28 Eyl 2009, 12:10

Alıntı:
Belediye bundan sonra şunu yapmalı. Geçici olarak 3 ay trafiğe kapanmalı cadde. 3 ayın sonunda yeni bir oylama yapılabilir.

+1 Çözümü.

Tuna Yersu
8 yıl önce - Pts 28 Eyl 2009, 13:05

Alıntı:
Melih Gökçeke de halkımızın sesini dinlediği için teşekkürler.

Esprili bir cümle olmuş

Kuğulu alt geçitleri, Gökkuşağı, Samanyolu projeleri gibi halkın isyan ettiği birçok konuda kimseyi dinlemeyen ve bildiğini yapan Gökçek birden halkın sesini dinleyen insan oldu..

Hiçbir altyapı projesi sunmadan oylama yapılırsa sonucun bu olacağı zaten aşikardı.. Aksi olsa zaten
otobüslerle adam tutup 7.caddeye kumanya karşılığı getirirdi başkan-daha önce Kızılay'da yaptığı komedi gibi

Mehmet Burak
8 yıl önce - Pts 28 Eyl 2009, 13:06

Alıntı:
Çankaya belediyesine benim tavsiyem bu tür işlere girişmeden önce halkımızla dirsek temasında olun, onların düşüncelerini kaale alın.3-5 tane tüccarın daha çok para kazanması için ortaya çıkarsanız sonunda böyle rezil olursunuz.

Anladık Çankaya belediyesini sevmiyorsunuz da bu kadarda desteksiz atılmazki. Caddenin trafiğe kapatılmasına cadde esnafı karşı çıkıyordu Çankaya belediyesi hangi 3-5 tüccara daha çok para kazandırmak için bu fikri ileri sürmüş olabilir? Ayrıca oylama sonucu öyle açık ara filan değil hayır diyenler oy verenlerin %55'ine denk geliyor. Belediyenin bu kadar ince bir farkı önceden dirsek teması ile fark etmesi mümkün mü? Birde bir gerçek varki oylamayı yapanın gökçek olmasının bölge halkının verdiği kararda mutlaka etkisi olmuştur.

yalcin
8 yıl önce - Pts 28 Eyl 2009, 13:07

bi de her aileden sadece bir kişi oy kullanmış iddiası vardı televizyonda bana pek inandırıcı gelmedi ama burası ankara her şey olabilir

İ.Hakkı Erdoğan
7 yıl önce - Cmt 15 Oca 2011, 11:53

7 Cadde'nin trafiğe kapatılması ile ilgili soru ve başkanın cevabı.

"baskanim bahceli 7 trafige kapatilicak mi?"

"Ben çok arzu ettim. 7.cadde çok keyifli olacaktı. Ancak anket yaptık. sakinler istemedi. Biz de vazgeçtik"

ceyhunatuf
7 yıl önce - Cmt 15 Oca 2011, 16:27

Keşke aynı oylama hassasiyetini gökkuşağı yolunada gösterseydi. Oylamanın hayır çıkacağını bildiği için anket yaptırdı, hayır çıkıncada bakın ben yapacaktım ama sakinler istemedi diyebiliyor.

çağan kudal
7 yıl önce - Pzr 16 Oca 2011, 00:27

Alıntı:
7 Cadde'nin trafiğe kapatılması ile ilgili soru ve başkanın cevabı.

"baskanim bahceli 7 trafige kapatilicak mi?"

"Ben çok arzu ettim. 7.cadde çok keyifli olacaktı. Ancak anket yaptık. sakinler istemedi. Biz de vazgeçtik"

bence de kapatılmaması vazgeçilmesi iyi olmuş çünkü bahçelievler ankara'nın ana arterlerinden sayılıyor ve trafiğin 5/4 ü oradan akıyor orada da bir ilköğretim okulu var ve o okulun servis araçlarının gidiş-gelişleri çok zor olabilecekti...

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 11121314   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet