Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 27
cCcenk38
1 yıl önce - Sal 09 Nis 2019, 01:19

Israil Devleti yurtdisinda yuksek seviyede okumus vatandaslarini, kendi ulkelerine getirip devlet icin calistiriyor..

Keske bizim devletimiz de aynisini yapsa. Avrupa’da yuksek egitim gormus gencler ulkemize getirilip, ulkemize katki saglasinlar.

Atiyorum Hollanda, Almanya devletine calisacaklarina, gelip cennet vatanimizda kendi ulkelerine calissinlar.

Devletimiz keske bunu yapsa.

Benim gibi vatan askiyla yatip kalkanlar bunu kendi imkanlariyla basarmaya calisiyor.

Misafir 88c

1 yıl önce - Sal 09 Nis 2019, 22:47

murad_1299 sana iki sey soyleyebilirim.

1- Gezeceksen Princeton'i gezmeden gelme. Princeton basli basina ayri bir dunya.

2- ITU'de okuyorsan ve derslerine disiplinli calisiyorsan ABD'deki bircok ciddi universitenin lisans mezunlarindan karsilastirilamayacak kadar acik bir farkla yuksek kalibrede olacaksin. Ondan emin olabilirsin. ABD'nin elit arastirmacilarinin belki yuzde 80'i ITU, Bogazici gibi dunyanin diger bolgelerinde zeki ve kaliteli egitim almis kisilerden olusur.

Selamlar

Misafir 281

1 yıl önce - Prş 18 Nis 2019, 19:00

üniversite taban puanları için şu siteyi takip edebilirsiniz
https://robotercih.com/universite-taban-puanlari/

Karakas Mehmet

1 yıl önce - Cmt 28 Eyl 2019, 12:51

YÖK, “2018 - ÜNİVERSİTE YILLIK İZLEME VE DEĞERLENDİRME RAPORU açıklandı .
Raporun kendisine ulaşan forumdaş varsa burada da paylaşan olursa şimdide teşekkürlerimi sunarım.

Yakup

1 ay önce - Pts 17 Ağu 2020, 20:04

Çok güzel konuşuyor ve çok güzel analiz ediyor..

Elde var 0.

doganbey06
1 ay önce - Pts 17 Ağu 2020, 21:37

Üniversitelerde özgürlük yok, akademik ve idari özgürlük sağlanmalı dünyada başarı gösteren üniversitelerin temel ortak noktası bağımsızlıkları lakin bizde saçma sapan YÖK var. Rektörlerin atamayla seçilmesine değinmiyorum bile sonra rezil rezil kadrolaşma haberleri ile gençlerin umutları kırılıyor. Üniversiteler elbette devlete bağlı olacak ama kendi içlerinde bağımsız da olabilmeliler.

sayfa 27
« önceki   123 ... 252627
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET