Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara-İzmir Hızlı Tren Projesi [ANK ]
« önceki   123 ... 979899 ... 101102103   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 98
hamdiozgun

2 ay önce - Prş 01 Ekm 2020, 11:42

İsmail bey merhaba bana ulaşırmısınız. Özel mesaj kapalı gözüküyor.
hamdiozgun@ttmail.com

Tacettin Bölükbaşı
2 ay önce - Prş 01 Ekm 2020, 16:10

Uşakta yeniden kıpırtı başlamıştır.

Mehmet Kasım ASLAN
2 ay önce - Prş 01 Ekm 2020, 17:38

Afyon'dan ötesi olan Eşme (Uşak)-Banaz (Uşak) etabının haritası aşağıdadır. 268. km'den 364. km'ye kadar olan 96 km'lik bölümdür.

(+)

Alıntı: protokol ziyaretleri

http://www.usak.gov.tr/vali-funda-kocabiyik-ankar ...bilgi-aldi
Alıntı:

96 kilometrelik bölümü ilimiz sınırlarından geçiyor. 7 viyadük, 1 istasyon, 41 alt geçit, 24 üst geçit, 5 köprü, 136 menfez imalatının bulunduğu güzergâhta

Eşme-Salihli arası ise farklı bir sözleşmeye tabidir.

ismail ferruh

2 ay önce - Prş 01 Ekm 2020, 18:36

Alıntı:
İsmail bey merhaba bana ulaşırmısınız. Özel mesaj kapalı gözüküyor.
hamdiozgun@ttmail.com

Hamdi bey telefon numaramı e-mail ile attım

cenkser
2 ay önce - Prş 01 Ekm 2020, 20:03

Önümüzdeki 10 yıl yap işlet devret le inşa edilen yolların köprülerin hastanelerin ödemeleriyle geçecek. Bütçe kalırsa Ankara Sivas hızlı tren projesi hızında yapılır. Benim hiç umudum yok.

mustafa sayar
2 ay önce - Cum 02 Ekm 2020, 00:14

İzmirde son bulmayıp çeşmeye devam etse süper olur. İzmir Çeşme arasıda kullanan çok olur. Ayrıca çeşmeye giderken ara durak yapılıp (seferihisar kavşağına) Kuşadası Efes Seferihisar Güzelbahçeye gidenler için kolaylık olur. Çeşmeden yada Seferihisara gidecekler için süper bir güzergah olur. Çünkü herkes tatil günleri 5 ay o güzergah çok hareketli ve artık kışında kalanlar artmaya başladı. Çeşme gibi Türkiyenin bir numara tatil beldesine kesinlikle tren girmeli.

Tacettin Bölükbaşı
2 ay önce - Cum 02 Ekm 2020, 01:04

Çesmeye gidenlerin altında araç var basıp gidiyor meşhur otobandan oraya hayatta dediğin olmaz.

ismail ferruh

2 ay önce - Cum 02 Ekm 2020, 10:24

Alıntı:
Farklı görüşlerin oluşmasındaki temel etken, her 2 tarafın, ülkenin hayrına olan şey konusunda mutabık olmamasıdır. Ortak bir "hayır kavramı" yok. Hükumetin ülkenin hayrına diye sunduğu bir çok şeye, ben mesela, ülkenin çok zararına olduğuna inanıyorum ! Tartışma da böyle çıkıyor.

Mehmet Kasım bey bu forum da siyasi tartışmaya girmeyi uygun bulmuyorum. bazen istemiyerekte giriyorum. face kullanıyorsan face den kullanmıyorsan ferruhdalgic@gmail.com adresinden Tayyip beyin yanlış yaptığı şeyleri bana yazarmısınız.

Mehmet Kasım ASLAN
2 ay önce - Cum 02 Ekm 2020, 10:39

Mail attım ama burası İzmir hızlı tren başlığı

mustafa sayar
2 ay önce - Cmt 03 Ekm 2020, 11:41

https://www.google.com.tr/amp/s/www.haberimport.c ...1.html/amp
hızlı tren istasyonu bornovaya yapılacakmış. Mevcut bulunulan bornova otogarına. Yada ben mi yanlış anladım haberi yorumlayacak bir arkadaş var mı?

sayfa 98
« önceki   123 ... 979899 ... 101102103   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM