Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
harun82_44
10 yıl önce - Sal 28 Tem 2009, 18:33
Malatya - İnönü Üniversitesi Spor Kompleksleri

2 tane kapalı spor salonu , 1 kapalı 7 açık tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzları, step ve airobik salonu, cimnastik salonu, masa tenisi salonu, kapalı ve açık futbol sahaları, basket bol ve voleybol sahaları, ulusal müsabakalarada ev sahipliği yapan bilardo salonu ve kendine ait stadyumu ile İnönü Üniversitesi inanılmaz bir spor komplekslerine sahip bir üniversitedir.Türkiyedeki bir çok üniversiteler arası ve bölgesel müsabakalara ev sahipliği yapmaktadır.Gençliğe ve geleceğe önem veren İnönü Üniversitesi bu konuda örnek teşkil etmektedir.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

isa_kul

10 yıl önce - Çrş 28 Ekm 2009, 17:36
Stad Kaç kişilik

İnönü Üniversitesi içindeki futbol stadı kaç kişilik acaba ?

44hakan
10 yıl önce - Çrş 28 Ekm 2009, 17:50

Yanlış bilmiyorsam 9500 olması lazım.Bir diğer kaynaktan da 13 bin diye duymuştum....

Serdar OKAN
10 yıl önce - Çrş 28 Ekm 2009, 23:42

http://www.inonu.edu.tr/

ALİ KOCA
10 yıl önce - Çrş 28 Ekm 2009, 23:53

bunların hepsi inönüde mi yaşanıyor.. tam bi üniversite ozaman.
4yıl boyunca üniversite okudum ama malesef kulüplerin bulunduğu kata 1 kere girdim oda "ayak bastı parası" alınırken geçici banka şubesi kurdular. onun dışında kilitli kaldı o kat hep. Ve mezun olduğumuzda maalesef elimizde transkript ve geçici mezuniyet belgesinden başka birşey kalmadı.
üniversite deyince sadece mesleki diploma değilde aktif bir insan yetiştirme algılanmalı ve yetiştirilmeli bana göre.

sayfa 1
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler