Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Tuzla
« önceki   123 ... 96979899100   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 97
HCGO
1 yıl önce - Pts 20 Oca 2020, 01:31
Tuzla Marina ile Bayramoğlu arası sahil yolu projesi

Tuzla Marina ile Bayramoğlu arasındaki sahil yolu çalışmaları devam ediyor. Yol ile birlikte önemli bir sayfiye bandı oluşturulacak ve turizm alanları hayata geçirilecek. Kulağa hoş gelmekle birlikte İstanbul’da yaşanması muhtemel deprem ve tsunami için tüm sahiller gibi burasıda risk altında olacaktır.

HCGO
1 yıl önce - Sal 21 Oca 2020, 01:21
Tuzla Belediyesi 2020-2024 Stratejik Planı

Tuzla Belediyesi 2020-2024 Stratejik Planı yayınlandı, Tuzla’da ki gelişmeleri izlemek isteyen takipçilerin mutlaka incelemesi gereken bir doküman...

https://www.tuzla.bel.tr/Files/pdf/stratejik/TUZL ...-2024).pdf

(+)

HCGO
1 yıl önce - Sal 04 Şub 2020, 02:37
Tuzla’nın Adaları

Tuzla’da 6 tane ada bulunduğunu biliyor muydunuz?

1 İncir Adası (Koç Adası)
2 Hayırsız Ada
3 Şemsiye Adası
4 Korsan Adası
5 Pavli Adası
6 Ekrembey Adası

Doğusuyla, batısıyla, deniziyle, ormanıyla böylesine güzel ve özel bir ilçenin bu kadar vizyonsuz kötü bir belediyecilik ile yönetilmesi içimi gerçekten çok acıtıyor. Tuzla’ya geldiğimde hep Eskişehir gelir aklıma, parklarıyla, kanalıyla, Odunpazarı, renkli evleri, müzesi, vb. Hep denir ya adam bozkırı turistik bir kent haline getirmiş diye. Tuzla ise Allah vergisi bir inci ama yıllardır hep geri vites ile tüm ilgisini kaybetmiş bir yer olmayı başarmış. Vizyonun ne kadar önemli bir değer olduğunu Tuzla’yı yönetenleri görünce hemen anlıyorum. Eskiden insanlar özellikle haftasonları Tuzla’ya akın ederdi, şimdi soruyorum dostlara, aldığım cevap, marina ayağına AVM yapmışlar millet eli belinde dolaşıyor onu görmeye mi gideceğiz diyorlar. Diyorum balıkçılar, köfteciler, aldığım cevap boş versene sırf onun için gidilir mi. Ama aynı insanlar yazın 800 km ötede denize girmeye gidiyor. Yazık gerçekten çok yazık, Ha bi de komşu Pendik var, o Tuzla’dan bin kat beter.

LEVENT93

1 yıl önce - Çrş 04 Mar 2020, 20:36

Tuzla Belediyesi Palmiye Sosyal Tesisleri önündeki kullanılmayan İskele

(+)

LEVENT93

1 yıl önce - Prş 05 Mar 2020, 20:59

(+)

sayfa 97
« önceki   123 ... 96979899100   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL