Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kemalizm ve Atatürkçülük [!]
« önceki   123 ... 118119120   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
kilitli
sayfa 119
erkan_gs_mk

10 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 21:21

Yahu ezbercilikten bahsediyorsak şayet benim aklıma gelen ilk şey tek taraflı, dar bakış açılı, son derece ketum kemalist eğitim süzgecinden geçmiş ve bunu sorgulamadan olduğu gibi iliklerine kadar kabul eden bireylerin hipnoze edilmiş halleri olarak geliyor.

Her koyun kendi bacağından asılacak asılmasına da, hem Müslümanım diyip hem de kemalizmi savunmak son derece çelişki içeriyor. Kemalizmin en büyük düşmanı her zaman İslam olmuştur. Biz bunun neyini savunalım. Ellerine bir fırsat geçse neler yapabileceklerini az çok biliyoruz. Bakın 2 mühim belediyeyi kazandılar, tırnaklarını çıkarmaya başladılar.

Ben zaten bir durum tespiti yapmışım. Arif beyde bana göre olayları çok iyi özetlemiş. Bunlar cevap olmuyor mu şimdi.

Alıntı:
Atatürkün koltuğunda Kemal Kılıçdaroğlu gibi birinin oturduğu yerde bizler kemalistlere ne anlatıyoruz ki, sözün bittiği yerdeyiz zaten

Bu da doğru ya. Hep diyorum Atatürk'e saygısızlığın yolu günümüz Chp'sinden geçiyor maalesef.

En son erkan_gs_mk tarafından Pzr 17 Ksm 2019, 21:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mehmetlu
10 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 21:27

Birkans demiş ki:
Birkaç sene öncesine kadar ülkemizde 50 milyon Atatürkçü varsa şimdi 70 milyona yaklaşmıştır. Siz eleştirdikçe, kaşıdıkça, mesnetsiz ve alakasız bağıntılar kurdukça daha beter çoğalıyoruz, teşekkürler : ))

70 milyonluk oy potansiyelinizi neden sandıklarda göremiyoruz? Atatürk tüccarı olduğunuz için olabilir mi? Sahi siz "gerçek" Atatürkçüler, onlarca yıl neden Atatürk'ün evini bir kere bile ziyarete gitmediniz? Atatürk'ün evi mezbelelikten yıkılıyordu da bu hükümet gitti restore ettirdi. Siz neden tahrip olmasına göz yumdunuz? Sahi, "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" noktasından "Mustafa Kemal'in itlersiniz" diyen teröristlerle nasıl kardeş oldunuz? "Mustafa Kemal'in" 20 yaşındaki askerlerinin eline kıçı kırık çakır almaz silahı veremezken, onları köpek kulübesinden bozma barakalarda vatan nöbeti tutturup da üç beş çakal sürüsü teröriste kurban ettirirken neredeydiniz? Bir asker için Menemen'i yakan Atatürk'ten "ordu işgalcidir", "asker soykırımcıdır", "devlet seri katildir" noktasına nasıl geldiniz? Bize masal okumayın. Sizler Atatürk tüccarı, gardırop Atatürkçüsüsünüz. Nerede goy goy ve şov varsa orada siz varsınız. Nerede bu memleket için emek sarfetmek, kahır ve cefa çekmek var o zaman ortalıktan kayboluyorsunuz.

Birkans
10 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 21:35

1) Çünkü Atatürk'ün izinden giden insanlar sadece CHP'den çıkmıyor. 70 milyon Atatürkçüyü 70 milyon CHP'li zannetmek de ayrı marifet.

2) Bizim ağzımızla bizim üzerimizden algı yönetimi uyguluyorsunuz. Verdiğiniz örnekler sadece sizin işinize gelen incir çekirdeği misalleri. Odaktan sapmayınız.

3) Dediklerinizi kanıtlayamadığınız sürece her Kemalisti zan altında bıraktığınızı kabul etmişsiniz demektir.

Not: 1.maddedeki gibi basit ve net bir gerçeği bile bana söylettirdiniz ya, tebrik ederim!

mehmetlu
10 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 21:40

Paçalarınızdan akan cehaleti silin. Forumu bile kokutmuş. Ben bir parti ismi zikretmemişken tutup bir parti adını söylemişiz gibi hareket etmeniz en basit tabiri ile basitliktir. Sorularımıza cevap veremeyip aklınızdaki hezeyanları gerçek gibi adlettirmeniz gerçeklerden ne kadar korktuğunuzu gösteriyor. Siz başta Türk ve ardından Atatürk düşmanısınız. Atatürk dünyaya yeniden gelse siz onu da katledersiniz.

Birkans
10 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 21:41

Gördüğünüz üzere antikemalistlerin argümanları;
1) X olduğunda Y kişileri neredeydi? Hepiniz ordaydınız bea

2) Siz gardırop Atatürkçüsüsünüz yea

3) Atatürk tüccarısınız işte (

4) Goygoycusunuz tamam mı hıh!!!

Şeklindeki uydurma formülasyonlardan ve dayanaksız savlardan ibaret.

Sen youtube üzerinden Kemalizmi çürüttükçe biz daha da güçleniyoruz haberin yok. Oyna devam.

mehmetlu
10 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 21:44

Sen değil; siz... Önce efendi olun. Biliyoruz, sizin için zor ama deneyin... Sonra da sorularımıza cevap verin, aklınızdaki herzeleri yazmanız sizi haklı çıkarmıyor. Bizim sosyal medya ile işimiz olmaz. Hesabımız bile yok. Boş teneke misali ses çıkarmak, azınlık iken çoğunluğa tahakküm etmeye çalışmak sizin en iyi bildiğiniz iş. Bizlerde bulamazsınız onu.

mehmetlu
10 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 21:47

Önce şu üslubunuzu düzeltin. Ailenizde ana ve babanızla saygısızca konuşabilirsiniz, sonuçta edep, eğitim ve ahlak meselesidir. Bizi ilgilendirmez ama gerçek hayatta kimse sizin terbiyesizliklerinizi ve şımarıklığınızı çekmek zorunda değil. Diğer taraftan kalibreniz yetiyorsa sorularımıza cevap verip, güzel güzel tartışırız... Ha hiçbir şeye cevap veremeyip de ciğerinizden gelen necaseti burada yansıtacaksanız bu düşkünlükle kaybedecek zamanımız yoktur.

Ekleme: sorularımıza cevap veremeyip de konuyu saptıran "bea, yea, tamam mı hıh işte" tarzı düşük IQ'lü ergen üslubu ile topu taca atan, ısrarla sorulara cevap vermeyip de trollük yapan kişilerle zaman kaybetmiyoruz... Bu kişilerin bu yaptıklarını yüzlerine vurmak hakaret değil, sahip oldukları sıfatlara yönelik bir durum tespitidir. Şimdi bu troll güruh, gitsin toplumu kutuplaştırmaya, insanları ötekileştirmeye ve sanal düşmanlar yaratıp savaşmaya devam etsinler. Biz de o sıra vatan için çalışmaya, üretmeye, şehit olmaya devam ederiz! Binlerce yıllık Türk devleti, Türk yurdu ve Türk medeniyeti bu saç ayakları üzerine inşa edilmiştir. Birkaç soytarının herzeleri kayadan toz bile alamaz.

En son mehmetlu tarafından Pzr 17 Ksm 2019, 21:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

naims1
10 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 21:58

Alıntı:
Tüm Kemalistlerin (yada çoğunluğunun) bu ülkeye zarar verdiğini ispatladığınız zaman sorularınız değer kazanır

İspat çok ta görmek isteyene.

Önce görmek isteyip istemediğinize karar vermeniz lazım.

Mesela ben bir örnek vereyim, kemalistler neden hep bütün darbeleri ve muhturaları destekliyor yani darbeci,
Ülkenin hem ekonomik hem demokratik olarak neler kaybettiğinin farkında mısınız.

O halde varan 1,
Kemalistler darbelere verdikleri desteklerle ülkeye ekonomik ve demokratik olarak zarar verilmesine destek olmuşlardır.

Kemalistler hala 1960 darbesine darbe diyemezler.

En son naims1 tarafından Pzr 17 Ksm 2019, 22:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Birkans
10 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 22:06

Algoritma ve kronoloji denen bir şey var. Bana sataşma ve hakaret olduğu sürece "hmm haklısınız, aslında öyleyim evet ehi ehi : ))" şeklinde cevap vereceğimi falan mı zannediyorsunuz?

Kendi yazdıklarınızla benim cümlelerimi teraziye koyunuz, burada üslubu eleştirilecek olan kimdir?

Yine de ben kendi adıma yazdıklarımdan dolayı özür diliyorum. O kadar laf yiyorum, hakarete uğruyorum ama özürü de ben diliyorum.

Hadi Allah'a emanet olun. Rahatsızlık verdiysem de kusura bakmayınız.

Arif İzmirli
10 ay önce - Pzr 17 Ksm 2019, 22:20

Bu arada bir sosyalist Rus'un gözüyle , burada gördüğüm bir formata dayanarak paylaşım yapayım:

Ulu önderimiz stalin çocuk sevgisiyle dolu biriydi:

Çocuklarımızın Ulu öndere nasıl sevgiyle baktığını görüyor musunuz?

Konsomol gençliği ,çocuklarımız Ulu önderin resmini gururla taşıyorlar.

Halkımız, devletin dört bir tarafında , nazileri yenen büyük önderimizin resimlerini taşıyor. Seni kalplerden kimse silemez!

Hitleri yendin , sen olmazsan Olmazdık. Bu çanlar Stalin sayesinde çalıyor nankörler!
Kadın kolları sevgiyle ulu önderimizi anıyor.

Bütün dünya biliyor seni! Fransa'da bir sokağa adını verdiler

Her yerde senin adın:

Bu da ingiltereden, Troçkistler,revizyonist yobazlar çatlasın:

Her yerde heykellerin:

(+)

(+)

Dimitriyle ,Nikita her zaman tişörtünü giyiyor:

(+)

sayfa 119
« önceki   123 ... 118119120   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET