Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kemalizm ve Atatürkçülük [!]
« önceki   123 ... 107108109 ... 118119120   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
kilitli
sayfa 108
erkan_gs_mk

8 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 12:15

Vasat bir Müslüman olsak dahi, "olmasaydın olmazcıklara" iki kelam etmek ölmüş birinin arkasından konuşmak demek değil ki.

Hem esas şunu dile getirmek gerek? Olmasaydın olmazdık demek, biz Türk'leri acız kılmak demek olmuyor mu. Hadi bir kereye mahsus vazgeçelim Müslümanın önceliklerinden! Başka şeyleri kutsayalım...

süleymanKS

8 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 12:18

Haldun Turan

2565 sayılı Kanunun 20 maddesinin E bendine göre;

e) (Ek: 26/2/2008-5740/1 md.) Askeri güvenlik bölgesi olarak tespit edilen, Türk Silâhlı Kuvvetlerine ait kışla, kıta, karargah, kurum, ordugah gibi tesislerin, fotoğraf ve filminin çekilmesi, harita, resim ve
krokisinin yapılması, not alınması veya harita uygulaması gibi faaliyetlerde bulunulması, bölgenin savunma
ve güvenlik tedbirlerini aksatacak, bozacak ve açıklayacak cihazlar kullanılması, bu amaçla görevlendirilmiş
olanlar ile ilgili birlik komutanlığı tarafından izin verilmiş olanlar dışındakilere yasaktır.

Ha sen birlik komutanlığı tarafından izinli kişiysen bilemem ama bu fotoğrafları herkese açık platformlarda paylaşman ne kadar doğru?

Dost var düşman var.

MeteHan!
8 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 12:18

Toplumun büyük bölümünün Atatürk ile sorunu yok. Kraldan çok kralcılarla sorunu var. Onun arkasına sığınarak kendilerine siyasi ve sosyal alan açan alçaklarla sorunu var

Haldun Turan

8 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 12:24

Bana askeri kuralları kimse söyleyemez bu sitede

Tereciye tere mi satıyorsunuz derler adama.

Orduevleri ve askeri kamp içinde fotoğraf çekmeye kimse bugüne kadar müdahale etmedi çünkü öyle bir yaptırım yok.

Kapısından girerken nizamiyede kabak gibi çekersen o zaman karışabilir nöbet tutan askerler.

Orduevleri ve askeri kamplar askerin eğitim gördüğü birliklerle aynı kategoride değildir.

O saydığın maddeler buralarda geçerli değildir Süleyman.

Sen rahat ol Süleyman.

Sen kasma Süleyman.

Sıkıntı yok Süleyman.

Fenerbahçe Orduevi başlığına da beklerim Süleyman.

O başlıkta yeni fotolarım olacak Süleyman.

Ama şimdi tuğrasız olarak atayım Süleyman.

Yarın 10 Kasım Süleyman.

En son Haldun Turan tarafından Cmt 09 Ksm 2019, 12:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Uğuray
site denetçisi

8 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 12:26

Valla hiçte dediğiniz gibi değil.
Düpe düz konuşuyorsunuz işte.
Madem genelleme istemiyorsunuz. Atatürkçülüğün arkasına sığınanlara lafınız. Ben de ondan nefret edenlere yazdım diyeyim. Misal Ahmet. Bu kadar da net isim söyleyeyim. Oldu mu?
Ahmet, Atatürk hemşerimdi diye övünmekten buralara geldi. RTE sonra 2002 yılında aydınlananlardan kendisi.

mehmetlu
8 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 12:28

Türk askeri soykırımcıdır, Türk devleti seri katildir, Türk ordusu işgalcidir, Türkler Ermenilere soykırım yapmıştır deyip, Mustafa Kemal’in itlerisiniz diyen teröristlerle işbirliği yapan adamlar güya duyar kasıyor. Siz Atatürk düşmanısınız.

erkan_gs_mk

8 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 12:28

Alıntı:
Toplumun büyük bölümünün Atatürk ile sorunu yok. Kraldan çok kralcılarla sorunu var. Onun arkasına sığınarak kendilerine siyasi ve sosyal alan açan alçaklarla sorunu var

Aynen, son derece doğru bir durum tespiti.

Ayrıyetten bel bir zümrenin İslam ile sorunu oluyor ve bunu apaçık sergiliyorken, Atatürk için farklı düşüncelerde olanlar niye aynı tavrı sergiliyemiyor.

mehmetlu
8 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 12:31

Konuyu saptırıyor diyen terör yandaşı zoruna gitmesin. Gerçekler sizi rahatsız ediyor biliyoruz. Çünkü doğrular can acıtır. Ahmet’e kafayı takmışlar. Ahmet kim? Provokatör bir cahil. Zerre kalibresi yok. Aslında tam sizin adamınız. Size gollük paslar veriyor. Ahmet’e bu göstermelik tavrınızın onda birini Türk ordusuna soykırımcı diyen başınızdakilere deyin ama biat ettiğiniz için diyemezsiniz.

süleymanKS

8 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 12:32

Haldun Turan

Senin bir ego problemin mi var kardeş?

Sana sadece bir kanun maddesine binaen sordum. Yazdığın mesajlara bak. Sanırsın Genel Kurmay Başkanı.

Madem yasak yok, o halde paylaştığın resimleri linkleri ile birlikte ilgili merciilere bir göndereyim bakalım hakikaten dediğin gibi mi.

Haldun Turan

8 ay önce - Cmt 09 Ksm 2019, 12:34

Bende ego yok ama sende ukalalık var.

Anlayamıyorsun galiba kimse bana bu sitede askeri kurallar hakkında ahkam kesemez.

Git gönder haydi.

Dünden beri bir sürü insan burada fotoğraf çektiriyor sen ne konuşuyorsun daha

Uzatma Süleyman

sayfa 108
« önceki   123 ... 107108109 ... 118119120   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET