Ana Sayfa 878 bin Türkiye Fotoğrafı
Türk Stadyumları - [SPOR]
Sayfa: Önceki  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 43, 44, 45  Sonraki
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz (üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
gokhankgk

6 yıl önce - Cmt 15 Eyl 2007, 18:53

arkadaşalr kimse kayseriye yapılan staddan bahsetmemiş bu saydığınız özelliklerin hepsi kayseri kadir has stadyumunda var yerden ısıtmalı çim ısıtmalı koltuklar sıcak hava dalgası üstü tamamne kapalı cafeler localar sinemalar allianz arenadaki ışıklandırma sistemi daha ne olsunnn  

göztepeliçağdaş
6 yıl önce - Cmt 15 Eyl 2007, 21:29

İzmir Atatürk Stadyumu gibi...en az 55.000kapasiteli ve üstü açılır-kapanır olması gibi...

Nur Ulusoy
6 yıl önce - Cmt 15 Eyl 2007, 22:09
Kadir Has Stadyumu

Dünyanın en modern , en iddialı stadlarından biri Kayseri’ye yapılmaktadır,merak edenler  Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Kadir Has Stadyumu linkinden öğrenebilir ve inşaat fotoğraflarını görebilirler. Sanırım 2008 nisan ayında açılışı yapılacaktır. Gözünüz stad görsün
Saygılarımla.

CAN
6 yıl önce - Cmt 15 Eyl 2007, 22:13

Açıkcası mimari zevke mimar veya mimari okumadığım için karışmayacağım ama diyeceğim şu ki,ülkemizdeki maç izlemesini bilmeyen,90 dakika boyunca sadece küfür etmeye,bağırmaya,ayakta başkalarına da huzursuzluk verecek kadar alkol alıp,kavga çıkaranlara isterseniz deri koltuklu stad yapın yine de hak etmedikleri için bu stadlar ile yola devam.Onun yerine 40 okul yapılıp şu sosyal cahilliğin ayağını ülkemizden kaydırabilirsek çok büyük iyilik etmiş oluruz bizlere.

black_tolga

6 yıl önce - Sal 02 Ekm 2007, 18:16

Ben konuya şöyle girmek istiyorum ülkemizde modern stadyumlar neden yok anlamış değilim ..Almanyaya bakıyorum modern olmayan stad yok denecek kadar az ülkemiz gelişmiş bi ülke modern stadyumlarla ülkemizi daha ilgi çekici daha güzel neden tanıtmıyoruz 1 kaç stadyum hariç diğer stadlarımız içler acısı, umarım yakın zamanda modern stadlara ülkemiz kavuşur saygılarımla...

messiah_haktan

6 yıl önce - Sal 02 Ekm 2007, 18:28

Alıntı:
Ben konuya şöyle girmek istiyorum ülkemizde modern stadyumlar neden yok anlamış değilim ..Almanyaya bakıyorum modern olmayan stad yok denecek kadar az ülkemiz gelişmiş bi ülke modern stadyumlarla ülkemizi daha ilgi çekici daha güzel neden tanıtmıyoruz 1 kaç stadyum hariç diğer stadlarımız içler acısı, umarım yakın zamanda modern stadlara ülkemiz kavuşur saygılarımla...

Belki de olayi anliyamamanin sebebi bu inanc ilen basliyor.

Tekin Kaya
6 yıl önce - Prş 04 Ekm 2007, 20:15

belki en modern degil ama en ambiansli ve en fazla seyircigi büyülegen avrupadaki stadlar bence Manchester United in stadyum Old Trafford bu Stadyumda bir sampiyonlar ligi seyretmis kisi nedemek istedimi anlar. Real Madridin stadyumu Bernabeu .Barcelonanin Stadyumu Nou coump.bayern münchen allianz arena bence en muhtesem stadyumlar

nebi

6 yıl önce - Prş 04 Ekm 2007, 20:37

Once ulke gelisecek sonra stadyumlar gelisecek....

Tersinin olmasi sozkonusu olamaz

Butun modern stadyumlar gelismis ulkelerdedir.

En modern futbol stadyumu tipi kare'dir bence. Ayni Sukru Saraçoglu gibi.

necati demir
6 yıl önce - Prş 04 Ekm 2007, 20:52

merhaba,
en modern stadyum sanal olmalıdır.
böylelikle ortada oynanan maç kimin ile kim arasında olursa olsun biz izleyenler ( bu ben değilim ) kafamıza taktığımız üç on beş boyutlu sanal göstergeler ile 3DMAX ile mi 15DMAX ile mi artık paramız neye yetti ise istediğimiz modernlikte izleriz maçı.
haklısınız sayın eski site üyeleri.
anayasa dan daha önemli şu anda her konu. gündem yaratmak gerek.
önüne gelen başlık açmakta.
valla size de kolay gelsin.

Yildirim6155
6 yıl önce - Pts 15 Ekm 2007, 18:18

TS yeni stad projesi mükemmel ya...böyle proje dünyada yok insallah olyimpiatlardan sonra pistler kalkar ve daha da süper olur...

(+)

(+)

cevap yaz(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET