Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kocaeli - Haberler Ve Sohbet
« önceki   123 ... 707172   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Enes Zengin
8 yıl önce - Çrş 15 Tem 2009, 22:25

Dolphin, Anıtpark, Perşembe Pazarı bölgesi kent meydnaı için oldukça uygun. Aslında Perşembe Pazarı adam gibi bir projeyle oldukça güzel bir merkez olabilir.

Buranın Kocaeli' ne hiçbir katkısı yok. Bir gün pazar, bir gün bit pazarı, diğer günler kermez & otopark hizmeti görüyor. Bunun yerine rekreatif&sportif etkinliklerin barındığı bir meydan görüntüsüne büründürülmesi çok daha hoş olur.

cenk CAMCAY
8 yıl önce - Prş 16 Tem 2009, 11:41

Alıntı:
Meydan olarak kullanacağımız alan sizce neresi olmalı ?

Büyükşehirin kent meydanı olarak düşündüğü alan yani perşembe pazarı bu iş için en uygun yer bunun dışında İzmit'te bu kadar büyük boş bir alan yok.Bunun dışında İzmit belediyesininde şehrin muhtelif yerlerinde meydan yapma düşüncesi var tabi bu meydanlar daha küçük meydanlar bir tanesi ileriki dönemlerde Valilik binasının yıkılıp yenisi başka biryere yapıldıktan sonra eski valilik binasının bulunduğu alan bence bu alanda çok doğru düşünülmüş.

0ğuz Lemi Tuna

8 yıl önce - Prş 16 Tem 2009, 12:25

Valilik meydan olarak kullanılabilir tabi dediğiniz gibi perşembe pazarına göre daha küçük olur.

Bu arada valilik pek uygun sayılmaz.Yanından geçen E-5 karayolu pek rahat bir meydan olmasına izin vermez.

Perşembe pazarı alanının da böyle kalmasının istiyorum açıkçası...

Başka alanlar olarak Sabri Yalım Parkı'nı düşünüyorum...

Zaten eskiden yapılan eski belediye binası da küçük bir meydan gibi düşünülmüştü...

Oğuz Lemi TUNA

wederson
8 yıl önce - Prş 16 Tem 2009, 13:13
köseköye kadar

valla bizim kocaeli gaztesinde okudum yürüyüş yolu köseköye kadar olacakmış dendi bu sene için bakalım ne olacak

0ğuz Lemi Tuna

8 yıl önce - Prş 16 Tem 2009, 13:22

Anayollar ile ayrılan bölümlere ise modern üst geçitler yapılacakmış ve İzmit Yürüyüş Yolu kesintisiz olacakmış...

Oğuz Lemi TUNA

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 707172   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler