Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kocaeli - Haberler Ve Sohbet
« önceki   1234 ... 707172   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
yılmaz cebe
8 yıl önce - Pzr 19 Tem 2009, 15:13

Arkadaşlar:
Eskiden Kocaeli' den il dışına okumaya giden öğrencilerin barındığı yurtlar vardı.İzmitli öğrenciler genel de birlikte kalır sosyal dayanışma içinde olurlardı. En büğüğü de fındıkzade yurduydu. Fakir öğrenciler için bu yurtlar yeniden açılmalı diye düşünüyorum. Büyükşehirden alaka bekliyorum.

0ğuz Lemi Tuna

8 yıl önce - Pzr 19 Tem 2009, 16:22

Bencede... Şehrimize ve üniversitemize daha çok öğrenci çekmek için belediyenin bu yönde yatırım yapması lâzım...

Oğuz Lemi TUNA

cenk CAMCAY
8 yıl önce - Pts 20 Tem 2009, 10:14

Alıntı:
Bencede... Şehrimize ve üniversitemize daha çok öğrenci çekmek için belediyenin bu yönde yatırım yapması lâzım...

Kocaeli Üniversitesi öğrenci sayısı sanırım 50 bini geçti benim okuduğum yıllarda bu sayı 5 bin bile değildi bence yeni bir Üniversite daha açılmalı.Bir ara Körfezde eski petkim lojmanlarının olduğu bölgede böyle bir düşünce vardı ama çok bir ilerleme kaydedilemedi.

0ğuz Lemi Tuna

8 yıl önce - Pts 20 Tem 2009, 13:27

Alıntı:
Bir ara Körfezde eski petkim lojmanlarının olduğu bölgede böyle bir düşünce vardı ama çok bir ilerleme kaydedilemedi

Deniz kıyısındaki üniversiteler çok moda. Örneğin İstanbul'daki çoğu üniversite boğazın yanında Örn->Galatasaray-Boğaziçi vs..

Bu alanın kullanılması şehrimiz için çok iyi olur.Kocaeli Üniversitesi'nin şimdiki gelişimi devam ederse birkaç yıl sonra yapılabilir bu üniversite.Çünkü; birkaç yıl tespit yapılmalı Kocaeli'ye gelen öğrenci sayısında artış var mı ? Hizmete ihtiyaç var mı ? diye. Ben olsam eğitime her daim hizmet yapardım...

Oğuz Lemi TUNA

cenk CAMCAY
8 yıl önce - Pts 20 Tem 2009, 14:04

Alıntı:
Deniz kıyısındaki üniversiteler çok moda. Örneğin İstanbul'daki çoğu üniversite boğazın yanında Örn->Galatasaray-Boğaziçi vs..

İzmit ilinde bu tarz bir üniversite çok hoş durur adıda Körfez Üniversitesi olabilir.Körfez yada gölcük'te Körfezi gören bir üniversite yapılabilir.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 707172   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler