Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kocaeli - Haberler Ve Sohbet
123 ... 727374   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
kilitli
sayfa 1
0ğuz Lemi Tuna

9 yıl önce - Sal 14 Tem 2009, 22:48
Kocaeli - Haberler Ve Sohbet

İzmitli arkadaşlar;

İlimizde pek çok proje olay ve bununla beraber, sitemizde bu olayların haberleri ve yorumları yapılıyor.

Bunları bir çatı altında toplayalım ve burada sohbete devam edelim...

İlk Sohbet Konusu benden gelsin...

Kocaeli Şehir Meydanı projesi ne oldu ? Sadece adı geçti bir çalışma yapılmadı...

Cevaplarınızı Bekliyorum..

Oğuz Lemi TUNA

cenk CAMCAY
9 yıl önce - Çrş 15 Tem 2009, 13:03

Alıntı:
Kocaeli Şehir Meydanı projesi ne oldu ? Sadece adı geçti bir çalışma yapılmadı...

Bu proje herkesin bildiği gibi komplike bir projeydi meydan, altında 4 bin araçlık otopark,41 katlı otel ve yanında 12 kattan oluşan 2 adet bina avm ve rezidans olacaktı ama maalesef ( çünkü ben eleştirilere katılmıyorum ve kesinlikle yapılmasından yanaydım) 41 katlı binadan dolayı yargıya takıldı.

0ğuz Lemi Tuna

9 yıl önce - Çrş 15 Tem 2009, 14:21

Yer olarak Perşembe Pazarı söyleniyordu.

Farklı yerler olarak benim pek çok fikrim olmuştu sizin ve diğer İzmirli arkadaşların önerilerini bekliyorum...

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=1295742#1295742

Oğuz Lemi TUNA

yılmaz cebe
9 yıl önce - Çrş 15 Tem 2009, 20:27

Ben bu 41 katlı otel konusunda kararsızım. Bizim en büyük sorunumuz kentsel dönüşümü tamamlıyamamış olmamız. Otelin yerli halka fazla bir faydası da olmaz. Kireç ocaklarından Umuttepe'ye çıkan dışarıdan gelen misafirlerin şehir hakkındaki düşünceleri hiç de hoş olmuyor. Hazır para varken bu kentsel dönüşümü tamamlayalım. Burası Türkiye yarın ne olur belli olmaz.

0ğuz Lemi Tuna

9 yıl önce - Çrş 15 Tem 2009, 21:34

Doğru ama bir gökdelen olmasa da bir meydana ihtiyacımız var !

Meydan olarak kullanacağımız alan sizce neresi olmalı ?

Bana göre şehrin TAM merkezinde olmalı...

Oğuz Lemi TUNA

sayfa 1
123 ... 727374   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler