Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
site doktoru
8 yıl önce - Pts 08 Ekm 2012, 21:58

Alıntı:
Silifke-Susanoğlu(TEK GEÇERİM)

kardeş neden tek geçtiğini de belirtsen daha hoş olmaz mı?

cahitgöb
7 yıl önce - Cmt 16 Şub 2013, 19:34

BALIKESİR-BURHNİYE-ÖREN HALK PLAJI
ayvalığın 20 kilometre kuzeyi.
  (+)

bende balıkesir-burhaniye-ören plajını tek geçerim. niye derseniz en önemlisi plaj ücretsiz.. soyunma kabinleri ve duşlarda bedava.. plajın bulunduğu körfezdeki tüm ilçe ve beldelerde arıtma tesisi olduğu için denize içim rahat girebiliyorum.. zaten bölge plajlarının çoğunda mavi bayrak var...akdeniz ve güney egeye göre acayip ucuz.... plaj çok büyük olduğun çok büyük kalabalıkları kaldırdığı gibi aşırı kalabalık olsa dahi bu yoğunluğu plajın büyüklüğü sayesinde hissetmiyosunuz. bölgede açılan balıkesir edremit kocaseyit havalimanı plaja 10 kilometre mesafe uzaklıkta.uçaklar plajın hemen üstünden geçiyor. bu yaz yüzerken uçak üstümden geçti acayip hoş oluyo insan ve çok güzel bir görüntü oluşuyor. şu anda sadece ankara ve istanbula uçuş var. diğer türlü aktarma yapacaksınız... ama bu plajın en hoşuma giden tarafı HALKA AÇIK OLMASI.... zaten yeşilliği saymıyorum bile... UCUZ ve RAHAT bir tatil için tek geçerim. pansiyon ve otellerde aşırı ucuz.. bu yaz için şimdiden herkes için iyi tatiller.. ben ziyaret edin derim

saygılar..

Boran
7 yıl önce - Cmt 16 Şub 2013, 19:36

Kaş Kaputaş Plajı.

Dal aç gözünü seyret denizin içini.

Böyle plaj dünyanın her yerinde yok.

Haldun Turan

7 yıl önce - Cmt 16 Şub 2013, 19:46

Alıntı:
Kaş Kaputaş Plajı.

Dal aç gözünü seyret denizin içini.

Böyle plaj dünyanın her yerinde yok.

Boran seni mi kıracağım ?

Likya turumda bu enfes plajı gördük ama yoldan gördük aşağıya inmedik vakit yoktu muazzam manzaraya şahit olmak hoş bir deneyimdi. Kaş ve Kalkan arasında burası.

Ama ben gene de Ayvalık Sarımsaklı plajlarını daha çok severim. Kaputaş bir kere bakir bir ortam vahşilik var burada Patara da öyle oranın sahili ülkenin en uzun sahili diyorlar ama orada yapılaşma yok. Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurta bıraktığı sahillerden biri aynı İztuzu gibi.

İztuzu derken onu da söylemezsek büyük ayıp olur. Ha bir de Alanya Kleopatra plajı o da gayet görkemliydi

İşte Kaputaş

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Erol Gündüz
7 yıl önce - Prş 09 May 2013, 00:23

Marmaris / İçmeler Plajları

Vural Demir
6 yıl önce - Pts 20 Oca 2014, 21:33

Marmaris

(+)

Serdar Celep
6 yıl önce - Pts 20 Oca 2014, 21:56

Türkiye'nin Popüler Plajları bana göre Aydın Kuşadası 1 Muğla Fethiye 2 Marmararis 3 Alanya 4

serkan yeşil
6 yıl önce - Pts 20 Oca 2014, 22:05

Mersin, Silifke İlçesi, Taşucu Beldesi, Kum Mahallesi

(+)

(+)

(+)

GkhanTR
6 yıl önce - Prş 05 Hzr 2014, 21:33

Dünyanın en büyük seyahat sitelerinden TripAdvisor kullanıcıları, Avrupa'nın en iyi 10 plajını seçti. Listede bir Türkiye'den de bir plaj var.

Türkiye, İztuzu Plajı

Dalyan'da 4,5 km uzunluğundaki İztuzu Plajı, deniz suyu ile tatlı su arasında bulunan ender plajlardan biri. Plaja, Caretta caretta'ların yumurtalarını bırakmasından dolayı 'Kaplumbağa Plajı (Turtle Beach)' da deniyor.

Cemoli D18
6 yıl önce - Cum 06 Hzr 2014, 02:26

Serkan Bey'in paylaşmış olduğu bu plajın faal durumu ve bilinirliği/tanınırlığı nedir ?

sayfa 6
« önceki   123 ... 567 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET