Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Boşanma hızında İzmir açık ara Türkiye lideri
« önceki   1234 ... 333435   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Figen
site denetçisi

8 yıl önce - Çrş 01 Tem 2009, 22:26

engin35
8 yıl önce - Çrş 01 Tem 2009, 22:46

fyilmaz
8 yıl önce - Çrş 01 Tem 2009, 22:55

Alıntı:
Ekonomik bağımsızlığını kazanan bayanlarımızın oranı Izmir ilimizde daha fazla olması bunun sebeplerinden biri olabilir.

Bunun yanında bir başka sebepte eşler arasında birbirini anlayışla karşılama oranı İzmir'de daha yüksek olduğundandır. Çünkü bu şehrin insanları çok sıcak kanlı ve birbirlerinin görüşlerin saygı duyuyorlar ve hoş görüyorlar.

Söz gelimi doğu yada güneydoğu illerimizin birinde bir hanım kolaysa eşine "ben senden boşanmak istiyorum" desin bakalım. Sonuçlarını kendisi de bildiğinden buna kolay kolay cüret edemez.

Tabiki bu dediğim bir genelleme. Herkes böyle olacak diye bir husus yok.

recep demirbas
8 yıl önce - Çrş 01 Tem 2009, 23:16

Mustafa Taşlı
site denetçisi

8 yıl önce - Çrş 01 Tem 2009, 23:33

Alıntı:
Bunun sebebi nedir sizce? Benim doğrusu bir fikrim yok çünkü İzmirde hiç bulunmadım ama dini hassasiyeti zayıf bir şehir olarak biliyorum.

Bir ara gel gör o zaman kardeşim. Kapısında kilit yok.
Biz Sivas'ı severiz ama orada adam yakıyorlar, hem de canlı canlı diye korkutuyorlar gençleri. Sahi, Sivas barbar mıdır?

Oguzhan34
8 yıl önce - Prş 02 Tem 2009, 02:45

Arda M Öztürk

8 yıl önce - Prş 02 Tem 2009, 03:19

adigewow
8 yıl önce - Prş 02 Tem 2009, 03:38
İzmirde hiç bulunmadım ama dini hassasiyeti zayıf bir şehir olarak biliyorum.

Yılmaz Baser

8 yıl önce - Prş 02 Tem 2009, 04:02
Boşanma hızında İzmir açık ara Türkiye lideri

Alıntı:
Madem izmirde bulunmadın ne konuşuyorsun..Sen orada katlettiğin insanların hesabını ver ilk önce..Sevgili Sivaslı dini bütün arkadasım

bunun hesabını sen soramazsın çünkü ne orda yananların ne de yakanların işin acısı sonradan suçlanan bir kentin kaderini paylaşmadın

konu başlığında istatiksel bir sonuç var bunu kabul edersin yada etmezsin. Bende muğla da yaşıyorum ve burda gördüğüm kadar rahat vede çabuk evlilik ve boşanma görmedim. Söyledikleri şey " oldu oldu olmazsa boşarsın"

bunun sonucuda bu istatik

YavuzSelim89
8 yıl önce - Prş 02 Tem 2009, 04:19

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 333435   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet