Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Ethem
15 yıl önce - Pzr 01 Ağu 2004, 11:33
İzmir'in En Kaliteli FM Radyosu ???

Izmir'in En Kaliteli Fm Radyosu sizce Hangisidir ?

ersingfb
15 yıl önce - Çrş 04 Ağu 2004, 16:46

arkadaslar tabii kide izmirin en kaliteli radyosu radyo 35
istanbuldada radyo 34
ama rock fm unutulmasın

Arslan Türegün

15 yıl önce - Prş 05 Ağu 2004, 14:06

Adını tam bilmiyorum ama ya Ege ya da 9 Eylül üniversitesinin bir radyosu var. Bence gayet başarılı.

Gürkan Kos
15 yıl önce - Prş 05 Ağu 2004, 14:40
FM

Türkiye'nin bu arada tabii ki Izmir'in de en kaliteli radyo vericisi TRT3 idi. (TRT FM)

Sonraki yillarda yayincilik piyasasindaki yozlasmaya uyarak yayin sirasinda arada bir "TRT EFF EMMM!" diye cigirmalar cikti.

Programini klasik müzikten tutun caz, pop ve rocka varan türlerin en kaliteli örnekleriyle bezeyen TRT FM böylelikle kalitesinden kaybetmis oldu bence.

Sebnem Savasçi ile ??? (Aykut ....???)'in birlikte yaptiklari bir program vardi. Özellikle onu cok begenirdim. Genesis, Pink Floyd, U2 gibi kaliteli gruplarin albümlerini kesintisiz verirlerdi!

Günümüzde nasil bilmiyorum. Belki Ibrahim T. gibi isimler de yer aliyordur artik yayinda!..

Saygilar, selamlar

GK

Arslan Türegün

15 yıl önce - Prş 05 Ağu 2004, 15:12

Yanılmıyorsam TRT FM ve TRT 3 (yani benim gençlik yıllarımın FM'i) ayrı frekanslardan yayına devam ediyor.
TRT 3 hâlâ kaliteli yayınlarını sürdürüyor.
TRT FM ise daha pop ağırlıklı olsa da yine THM ve TSM yayınlıyor. Çok sık radyo dinleyememekle birlikte TRT FM'in en sevdiğim programı Müzikle Yaşayanlar.

Gürkan Kos
15 yıl önce - Sal 10 Ağu 2004, 13:55
Yardim!

Merhaba!

Müzikseverlerin buraya ugradigini sandigimdan yaziyorum bu mesaji.

Bir konuda yardima ihtiyacim var.

Adini bilmedigim bir parcayi ariyorum. Zenci bir kadinin söyledigi belli, blues türüne yaklasiyor.

En belirgin yani, nakarat kisminda "Sunny..., sunny on the rocks" gibi bir dize geciyor.

Parcanin adini bilen bana bildirirse cok sevinirim.

Tesekkürler

GK

Parcayi buldum: Ashfor & Simpson'dan "Solid As A Rock"

Mesaj silinebilir...

g.guray
14 yıl önce - Çrş 31 Ağu 2005, 04:19

Bu başlık epeydir kullanılmıyormuş biraz canlandırmaya gereksinimi var. Geçen seneye kadar Yeni Asır'ın sahibi olduğu 95.2 frekansından yayın yapan Romantik Radyo vardı özellikle Üniversite yıllarımda ders çalışırken sesini kısarak en çok dinlediğim radyolardan biri olmuştu. Sanırım aynı radyo farklı isimle ve gündüz saatlerinde arada bir hareketli parçalar çalarak 99.7 frekansında yayınına devam ediyor.

ASahin
14 yıl önce - Pzr 04 Eyl 2005, 20:21

Izmir'de dinlenebilecek radyolarin en basinda bence Radyo35 geliyor. (89.0) FmIzmir 101 de epeydir dinlemiyorum ama onceden onlar da iyiydi.

birDilek
14 yıl önce - Pts 05 Eyl 2005, 15:54

Bence Izmirin en güclü radyolari Yunan radyolari !
Izmirin disina ciktiginizda gümbür gümbür ceken tek frekanslar yunan radyolaridir bu bir gercek.
TRT FM de fena degil.
En sevdigim Radyo 35 ise Izmirin cevre semtlerinde dahi cikmiyor dogru düzgün.
Hadi Izmir radyolarindan gectim de...TRT FM disinda baska hic bir radyonun cekmemesi Türküye gibi bir ülke icin cok üzücü dogrusu...
Vericiler fazlasiyle gücsüz kaliyor...

Ahmet BAGCI
14 yıl önce - Pts 05 Eyl 2005, 18:08

TAM 90 İmbat Fm ...

sayfa 1
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet