Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Çetin KOŞAR

10 yıl önce - Pzr 21 Hzr 2009, 02:51
Samsun - İlkadım Bisiklet Şenliği

(+)

Samsun İlkadım Belediyesi ve Samsun Klas TV'nin organize ettiği İlkadım Bisiklet Şenliği yaşlı, genç ve çocuk olmak üzere her yaştan çok sayıda bisikletseverin katılımıyla 20 Haziran 2009 Cumartesi günü yapıldı. Ondokuzmayıs Üniversitesi Bisiklet Kulübü OMÜBİK'in de destek verdiği şenlik bir bayram havası içinde geçti.

Saat 16:00 ‘da Sevgi Kafe'nin önünde toplanan bisikletçiler burada şenliğe katılım formlarını doldurup bugünün anısına hazırlanan tişörtlerini alıp giyindiler. Klas TV 'nin canlı olarak yayınladığı programda yapılan konuşmaların ardından küçük akrobasi gösterileri yapıldı.

Mert Irmağı kenarından verilen startlar başlayan bisiklet turu Kurtuluş Yolu'nda sonlandırıldı.

İlkadım Bisiklet Şenliği'yle ilgili olarak kısa bir açıklama yapan İlkadım Belediyesi Başkan Vekili Bahri Çakır, amaçlarının bisiklet kullanımını gençlere aşılamak ve bisiklet kullanımıyla insanları sağlıklı yaşama yönlendirmek olduğunu söyledi. Bisikletçiler Derneği Samsun İl Temsilcisi Tarık Torun, dernek ve bisiklet kullanıcısı olarak Samsun'da güvenli bisiklet yollarının yapılmasını istediğini ve 7'den 70'e herkese bisiklet kullanımını aşılamak olduğunu ifade etti.

Oldukça neşeli geçen bisiklet turunda bisikletleriyle tura katılanlardan 50 kişi 24 Haziran 2009 günü Klas Televizyonunda yapılacak kura çekimiyle bisiklet, bilgisayarlar, Televizyon, cep telefonu ve mp3 çalar gibi hediyelerle ödüllendirilecekler.

(+)

(+)

(+)

(+)

İlkadım Bisiklet Şenliği Fotoğraf Albümü

Çetin KOŞAR

9 yıl önce - Cmt 15 Oca 2011, 01:48

(+)İlkadım Bisiklet Şenliği 2009

KAYNAK

Çetin KOŞAR

8 yıl önce - Pts 03 Ekm 2011, 01:23

3.İlkadım Bisiklet Şenliği