Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
NeDiM ŞaHiN
9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 22:11

Bİ zamanlar TÜRKİYE'nin en önmeli futbolcularını SİİRT'te getirtmiş bi adam ve İMZA adında TÜRK yerli otomobili üretilecek bi fabrika açma safhasına gelmişti ama irticacı dediler niye bu ülkede(sabancı,koç vb..)yabancı otomobil disbiritörü oldukça yerli otomobil fabrikası açtırtmazlar...Kısacası..SİİRTSPOR hakettiği yeri en kısa zamanda yakalar...

m_akpinar
9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 22:16

Jet Fadılın 100.000 kişilik bir stad yapması için önce 100.000 kişiyi dolandırması lazım.
Yani bu demek oluyor ki ayağınızı denk alın. Jet fadıl dolandırılacak 100.000 kişi arıyor.

umucu
9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 22:17

İstanbul'a Olimpiyat Stadı yapılmasından daha mantıklı bence. Oradaki iller çok yakın birbirlerine. Ulaşım Atatürk Olimpiyat Stadı'ndan daha kolay olur yani.Hemen olaya muhalefet etmek yerine bekleyelim Siirt'in takımını dediği gibi Bank Asya Ligi'ne çıkarabilecek mi?
Ayrıca İstanbul'a tabi ki bir olimpiyat stadı gerekliydi. Ancak alt yapı sağlanmadan görüyoruz ki İstanbul'a bile fazla gelmektedir. Ben de güvenmiyorum Fadıl Akgündüz 'e ancak dalga geçmek yerine bekleme taraftarıyım.

Mehmet Türkyılmaz
9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 22:24

Jet Fadıl'dan Jet yalanlar.100.000 kişilik stad Siirt'e yeter mi ola? Yapmışken yap şöyle Siirt Maracana stadyumu 300.000 kişilik bişey olsun.

rıfat çiftçi
9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 22:49

jet fadil her zaman dikkat cekmesini bilmiştir ve yine dikkat cekti.siirt´in merkezinde yaşayanlarin nüfusu 120 bin civarinda.30 bin kişilik stadt deseydi bu gün kimsenini dikkatini cekmezdi ve kimse bu başlikta yazi yazmazdi...

Vedat BEHAR

9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 22:59

arkadaşlar jet fadıl jet fadıl diye zatı muhteremin reklamını iyi yaptık, reklamını bedavaya getirdi, 500 bin reklam ücreti cebinde kaldı. lütfen bu zat gibi dolandırıcı ve üç kağıtçı insanların reklamını yaparak sırtımızdan para kazanmasına engel olalım.

çetintunç
9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 23:00

VARSAK SÜLEYMAN DEMİREL STADYUMU
Yaklaşık 3 bin nüfusu bulunan Varsak’a Süleyman Demirel Bulvarı’yla giriyorsunuz. Hüsamettin Cindoruk ve Mehmet Ali Yılmaz bulvarlarını Necmettin Cevheri Kavşağı birleştiriyor. Tansu Çiller Caddesi’ne varmadan önce 35 bin kişilik Süleyman Demirel (Baba) Stadyumu’nun önünden geçiyorsunuz. Üç bin kişilik kasabaya 35 bin kişilik stadyum yapılması biraz garip geliyor. Antalya’nın on sene sonraki durumunu düşünüyor, ‘Maşallah, siyasilerimiz ne kadar da ileri görüşlü’ diyorsunuz.

www.serhatliinsaat.com varsak stadyumu

3 bin nufüslu Varsak'a 35 bin kişilik stadyum, yağlı güreş müsbakaları için mi yapmış Sülüman.
Jet Fadıl az bile demiş 100 Bin diye

En son çetintunç tarafından Pts 15 Hzr 2009, 23:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Alper K2
9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 23:16

Hayret bir sey ya...

Böyle adamlar nasil utanmadan bir de basin önüne cikip da ciddi bir sekilde böyle sözler verir ya.
1 Nisan degil bir sey degil. Bir de bu adami hala adam yerine koyan saksakcilar da vardir mutlaka...

Hey allahim ne bicim bir ülkeyiz ya...

ümit koca
9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 23:16

evet bu stad projesi çıktığında varsağın nüfusu 3 bin olabilir ama bu bu proje en az 4-5 yıllık var o zamandan bu zamana Antalya çok göç aldı heleki kepez bölgesi şu an 387.000 kişi yaşıyor varsakta kepeze bağlı bir semt olduğuna göre çok normal olmuş 35.000 kapasite adamlar ilerisini görmüş tezini ortaya atmamızda yardım cı oluyor !

Emir ERTEN

9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 23:19

WOW!

Önümüzdeki günlerde şunları da duyabiliriz:

-100 bin kişilik yapacağım, koltuk döşemeyeceğim
-Üstü tamamen açık olacak
-Çim döşemeyeceğim.Toprak saha da iyidir.
-Tribünler betondan değil Çinkodan olacak
-Stada giriş ücreti dolgun olacak.

Bu şekilde inanabilirdim.

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET