Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Barış HAKAN

9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 18:42

İstanbul'da 100 bin kişilik stadyum yok, gidip Siirt'te mi 100 bin kişilik stadyum yapacaklar. Belkide bir yanlışlık vardır. Belki 10 bin kişilik stadyum yapılacaktır. Yinede anlam veremedim.

M.Furkan
9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 18:45

Alıntı:
Daha once de araba yapiyordu...

Ta ki Ecevit hükümeti trilyonlarca vergi koyana dek...

Ben Fadıl'ın art niyetli biri olduğuna inanmıyorum. Vakitsiz öten horoz misali arabayı çıkarmadan çok cancanlı reklamlar yaptı... Bu da büyük patronları hem kızdırmış hem de endişelendirmiş olmalı.

Vergiydi şuydu buydu derken milletin parası elinde patladı. Çaldığını düşünmüyorum.

Stadyuma gelince Stadyumu yapamaz, sanmıyorum. Hele ki 100.000 çok abartılı bir rakam. Hem gereksiz olur, kim dolduracak orayı (Siirt için değil Istanbul için bile fazla bence)...

sedat karahallı
9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 19:03

Bir reklam filmi aklıma geldi:
'Yok artık! Biz abarttık ama kekini kabarttık'

Altay Dündar

9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 19:06

Alıntı:
Siirt nüfusu: 117,599

Tüh.. 17 Bin 599 kişi dışarıda mı izleyecek yani Ona da bir dev ekran ile çözüm bulunsun bari..

oermis
9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 19:31

Siirt'te ve genel olarak Turkiye'de spora ilgi az oldugu icin belki gercek disi ama dunyada buna benzer ornekler var.

Penn State Beaver stadi. Kapasite 107.282. Gecen sezon ortalama seyirci 108.200. (Kapasiteden fazla olmasi gazeteciler vb. yuzunden).

Bu sehrin bulundugu sehir State college'in nufusu 38720. Yani Siirt'in yaklasik ucte biri. Peki nasil oluyor da stad doluyor? Insanlar 2-3 saat mesafedeki sehirlerden mac izlemeye geliyorlar da o yuzden.

Tabii orada insanlar ailecek eglenmek, bir nevi piknik yapmak icin maca gidiyorlar. Ulkemizdeki seyirci profiliyse malum.

ömer faruk26

9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 20:39

Alıntı:
Alıntı:
Daha once de araba yapiyordu...

Ta ki Ecevit hükümeti trilyonlarca vergi koyana dek...

Ben Fadıl'ın art niyetli biri olduğuna inanmıyorum. Vakitsiz öten horoz misali arabayı çıkarmadan çok cancanlı reklamlar yaptı... Bu da büyük patronları hem kızdırmış hem de endişelendirmiş olmalı.

Vergiydi şuydu buydu derken milletin parası elinde patladı. Çaldığını düşünmüyorum.

Stadyuma gelince Stadyumu yapamaz, sanmıyorum. Hele ki 100.000 çok abartılı bir rakam. Hem gereksiz olur, kim dolduracak orayı (Siirt için değil Istanbul için bile fazla bence)...

tamamen katılıyorum jet fadıl dediğiniz adam büyük işler yapıcaktı ama bazı patronlar onu katakulleye getirdi... medya patronlarıda önümüze milleti soymuş gibi sundu... bizde bunu yedik... vesselam...

emre alb
9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 20:43

Üstünde konuşmaya bile değmez, emek verip onca yorum yazmışsınız yazık hepimiz zamanı kıymetli olan, ülkesine milletine faydalı insanlarız. Böyle kimseler ile ilgili kafa yorarak kendimizi yormayalım.

O dediğini yapsın ben terk-i diyar edeceğim.

mesut_tr
9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 20:46

ben de bu basliki acicaktim ancak sacma bir konu oldugu icin vazgecmistim, stadyum konusuna gelince, millet'de para yokken 100 bin kisiyi nasil stada cekecekler, orasida merak konusu, söyle 20-30 bin kisilik bir stad bile fazla gelir diye düsünüyorum..
siirt toplam nüfusu 300 binin altinda iken 100 bin kisilik bir stadyum ne kadar mantikli, orasinida siz düsünün derim..
ama alpay ile jet fadil iyi düsünmüsler, böyle bir stadyum ile tahminimce 3. lig seyirci rekorunu kiracaklardir, ondan eminim yok...
alpay'i cok akilli ve mantikli, realist birisi olarak biliyordum ama yanilmisim...

bu arada jet fadil unutmasin:

atmasi bedava ama yapmasi para ister...

hergün böyle haberler sayesinde gülmemiz dilegiyle..

selametle...

sbs 83
9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 20:46

dayanamadım TÜİK den siirtin nüfusuna baktım siit merkez nüfus 122000 köyleri il nüfusu 300000 hadi stadı yaptın diyelim kim izleyecek senin maçnı jetfadıl

Hüseyin Cumhur

9 yıl önce - Pts 15 Hzr 2009, 20:52

Her yiğidin bir yoğurt yemesi vardır derler (!) İnsanlar dikkat çekmek ya da yaptığı işin önemsenmesi için türlü türlü işlere başvururlar... Jet-Fadıl'da işini abartarak, olduğundan daha fazla büyük gösterek, bazen de azcık yalana yaslanarak yapıyor galiba.
Yani yağmasa bile işin en başında bir gürleme sesi duyuluyor ya, siz ona bakın...(!) Gerisi boş zaten...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET