Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
YUNUS

9 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2009, 04:12
Kıbrıs Rum Yönetimi : Türkiye'nin karşısında olacağız


Hani bir laf vardır tabiri caizse:
Çingeneye krallık vermişler önce babasını kesmişBu haberde bunun gibi birşey..Adamlar Yunanistan'ın politik oyunları sayesinde hasbelkader Avrupa birliğine üye oldu, şimdi Avrupadaki büyük ağabeylerine güvenip kafa tutuyorlar..İnşallah bir gün yine devran dönerde teke tek başbaşa kalırızda o zaman yine kafa tutabileceklermi..


ilgili haberEfe Kahraman

9 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2009, 04:23

Güney Kıbrıs RY'i ciddiye bile almamak gerekli.AB'nin sırf Türkiye'ye dert çıkartsın diye birliğe aldığını biliyoruz.Normaldir.Rumlar Türkiye'ye her zaman kin ve nefret'lerini böyle ortamlarda ancak gösterebilirler.Biz zaten meraklı değiliz Avrupa Birliğine.Unutmasınlar zamanında Ada'ya çok güzel müdahale etmiştik.Bu sefer Güney'in tamamına geçeriz.Ne Yunanistan,Ne AB,Ne ABD ses çıkartamaz.

K.K.T.C Cumhurbaşkan'ı Rum Kesimine ağzının payını vermiştir.

Alıntı:
Dimitris Hristofyas'ın, ''Türkiye, Avrupa Birliği müzakere sürecinde attığı her adımda karışında(Güney) 'Kıbrıs'ı bulacak'' sözlerini değerlendirdi.

Talat, ''Vallahi Allah ona kolaylık versin. Yani Türkiye ile rekabete soyunuyorsa Allah ona kolaylık versin. Bu duama ihtiyacı olacak'' dedi.


Kaynak
http://www.ntvmsnbc.com/id/24973552/

Hayret Talat güzel bir şey dedi sonunda.Birleşmeye karşı olmasını istiyorum Talat'tan gerekirse hiç bir ülke tanımasın birşey kaybetmez K.K.T.C ama Rumlarla birleşirse çok şey kaybeder.Türkiye ile uğraşmak Rumlar'ın işi değildir.


En son Efe Kahraman tarafından Cmt 06 Hzr 2009, 05:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


fazli1968nrw

9 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2009, 12:54

Ne yaparsan kendi elinle yapan derler.Bizde kendi kendimize yaptik. Osmanliyi begenmeyenler Bati nin sempatizanlari görün iste medeniyetlerini bati nin kicikirik Bulgaristan i bile birlige aldilar bize ne yapiyorlar 40 yildir.Vaz gecin bos sevdalardanlevend46
9 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2009, 13:03

Avrupa'yı kim istiyor?Türk halkı nekadar istekli?Dönüşümü kendi içimizde yapmamız lazım, onun bunun isteği üzerine yapılan düzenlemeler sonucu Osmanlı'nın başına gelenler bizim de başımıza gelecek.Kıbrıs Rum Kesimi'ni adam yerine koyan var mı ki.Engel çıkartcaklarmış güleyim bari.Yaşlı kıta Avrupa'nın kurutuluşunu yine Türkiye Cumhuriyeti Devleti sağlayacak.cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET