Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Heybeliada
« önceki   123 ... 75767778   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 76
muhammet3
10 ay önce - Cum 21 Nis 2017, 11:21

(+)

Haldun Turan

9 ay önce - Pts 08 May 2017, 23:13

4-8 mayıs tarihleri arası Fenerbahçe Orduevinde kalırken bir gün Heybeliadaya gittim annemle.

Bostancı'dan deniz motoruna binerek ulaştığımız Heybeliadayı annem genç kızlık zamanlarında görmüş doğma büyüme Mecidiyeköylü bir insan olarak ama ben ilk kez gördüm.

En son haziran ayında İstanbul'a geldiğimde Büyükadaya gitmiştik ve dönüşte motor Heybeliadadan yolcu almıştı o zaman görmüştüm ama ona görmek denmezdi ama şimdi gördüm

Heybeliada bana göre güzel sakin ve otantik bir yer.

Sahil kesiminde şu an kapalı olan Deniz Lisesi var ama ismini duyduğum Şafak Askeri Gazino da burada ve oraya çıktık.

Şafak Askeri Gazinosunun başlığını ayrıca açabilirim

Bisiklet kiralayarak adayı turlayan gençler ve faytonla ada turu yapan insanlar vardı.

Faytonla ada turu 20 liraymış.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

muhammet3
9 ay önce - Pts 08 May 2017, 23:49

Alıntı:
Faytonla ada turu 20 liraymış.

Faytonla ada turu tahminim 60-70 lira arasıdır, 20 TL olan olsa olsa indi bindi ücretidir.

Haldun Turan

9 ay önce - Pts 08 May 2017, 23:51

Bilmiyorum vallahi adayı turlatıyoruz diyorlardı.Motordan indik hemen orada görüverdim faytoncuları.

Deniz Lisesinin üstünde Şafak Askeri gazinoya çıktık Muhammet ama kamp kısmı kapalıymış o rampadan sonra aşağıya iniyorsun oradaymış.

10 gün sonra açılacakmış herhalde.Orayı göremedim

muhammet3
9 ay önce - Pts 08 May 2017, 23:57

Bende epeydir binmedim, linkte 2016 yaz tarifesi büyük tur 58 TL yazıyo, şimdi 60 lirayı geçmiştir.
http://www.adalardan.net/heybeliada-fayton-ucret- ...fesi-2016/

Şuan adaları gezmek için bence en güzel zaman, Temmuz ve Ağustos aylarında çok sıcak oluyo.

sayfa 76
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 75767778   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL