Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Malatya - Araç sayısı ve Trafik sorunu
« önceki   123 ... 596061   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Serdar OKAN
8 yıl önce - Cum 29 May 2009, 17:38

Bana göre geçmiş Malatya yöneticilerinin yaptıkları bir büyük yanlış daha var. Malatya Lisesi kavşağı ile Ofis Market kavşağı arasın da kalan bölümde, yatay yönde Doğu - Batı istikametinde bir Caddenin açılmamış olmasıdır. Eğer ki bahsettiğim arada İnönü ve İstasyon caddeleri gibi bir cadde açılmış olsaydı şehir merkezi bukadar büyük bir trafik sorunu yaşamazdı diye düşünüyorum.

ALİ44
8 yıl önce - Cum 29 May 2009, 19:25

arkadaşlar ahmet ahmet çakır kuzey kuşak yolunu iki yılda açmayı pilanladıklarını söylemişti bu seferde mali krizden dolayı erteleneceğe benziyo inşallah yapılır

Serdar OKAN
8 yıl önce - Sal 09 Hzr 2009, 15:30

Malatya'nın kanayan yaralarından biri olan Malatya şehir içi trafik sorunu için ilk olumlu adımlar atılmaya başlanmış. İsatnbul büyük şehir belediyesinden, Malatya'ya gelen Ulaşım Hizmetleri görevlileri, Malatya trafiğinin düzenlenmesi konusunda çalışma yaptı.

Alıntı:
Malatya merkezdeki trafik karmaşasının giderilmesi için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden bir heyet Malatya'ya geldi.

Trafik konusunda uzmanlaşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri görevlileri, Malatya trafiğinin düzenlenmesi konusunda çalışma yaptı. Malatya Belediye Başkan Yardımcısı Alican Bozkurt ile önemli akslarda incelemelerde bulunan görevliler, Malatya trafiğinin fotoğrafını çekti.

http://www.reklam_link.com/haberler/templates/ma ...d=1&y=

harun82_44
8 yıl önce - Sal 09 Hzr 2009, 21:23

Bu İstanbul'dana gelen ekibin iyi işler yapacağını iyi fikirler ve projeler üreteceğini umuyorum.Malatyanın artık şu trafik sorunundan kurtulması lazım.Hafif raylı sistem hakkında acaba nasıl bir düşünceye sahipler ilerleyen zamanda bu konularda gündeme gelecektir..

Furkan ÇINAR
8 yıl önce - Sal 09 Hzr 2009, 23:08
-

Bu tek merkezli sorun çok kötü oluyor.Umarım Malatya'nın sorunuda biran önce hallolur.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 596061   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler