Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli - Aydın Otoyol Projesi
« önceki   123 ... 191192193   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
inancgs05

9 yıl önce - Pzr 19 Tem 2009, 16:21

bence İstanbul-İzmir otoyol ihalesi yapıldığında Aydın-Antalyada gündeme gelecektir böylece İstanbul Antalya arası kesintisiz Otoban olacaktır.Turizm açısından çok büyük bir olay ayrıca otoban olursa Sultanhisardan geçecekmi otoban acaba bunuda merak ettim

Timucin Kidis
9 yıl önce - Pzr 19 Tem 2009, 16:27
cevap

bizim daglardan gececek oralari ölcüp

isareet koytular buralara baltaköyden baslayip yenipazarakadar

usalan daglar

gökhan2012
9 yıl önce - Pzr 19 Tem 2009, 17:55

bayındırlık projelerinde bu otoyolun etaplarına bakılacak olursa, güzergah kuyucak'tan geçmekte. ama yenipazar biraz güneyde kalıyor. bu durumda büyük ihtimal sultanhisar'ı ıskalar bu yol.
ancak bu noktadan sonrası nasıl olacak? acaba tekrar kuzeye (nazilli - kuyucak havalisine) mi tırmanacak yoksa bozdoğan'dan geçip karacasu üzerinden mi denizli'ye girecek? herhalde nazilli gibi bir yerleşimi pas geçmezler.

mustafa62

9 yıl önce - Pzr 19 Tem 2009, 19:56
1. Havalimani sorunu ( Halen Dis Hatlara ucan bir Ucak yok )

Evet arkadasim Burasi TÜRKIYE
Bizim DENIZLI miz 1960 ve 1980 yillari arasinda Sayin S....... D...... in sayesinde ne haklarini kaybetti biliyormusun. Denizli ye yölenik Devlet yatirimlarini Ispartaya kaydirdi.Saygilar

Yasin Efesoy

9 yıl önce - Pzr 19 Tem 2009, 21:07

Alıntı:
yoksa bozdoğan'dan geçip karacasu üzerinden mi denizli'ye girecek?

Mevcut projede bu şekilde. Karacasu üzerinden Kumkısık Köprülü Kavşağı'nda 1. Çevre Yolu'na bağlanıyor. Nazilli'ye de bir çeşit bağlantı yolu yaparlar sanırım.

Yasin EFESOY

Mertcan gs
8 yıl önce - Cmt 19 Arl 2009, 16:52

herkeze meraba ben mertcan izmirden katılıyorum. aydın karacasuluyum. ilgi alanlarım son ses müzik dinlemek oyun oynamak bilgisayardan kitap okumayı çok severim.
Alıntı:

En son Mertcan gs tarafından Cmt 19 Arl 2009, 17:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Mertcan gs
8 yıl önce - Cmt 19 Arl 2009, 17:14

Yol ayrımı yapılacak yerler: Aydına zaten yol ayrımı var. Sultanhisar - yenipazar - nazilli - bozdoğan ve karacasu çıkışından sonra denizliye girecek kuyucağa yol ayrımı yapacaklarmı bilmiyorum ama şu anda bozdoğana ulaşmadı. Nazillide daha yapım aşamasında. Belkide nazilliye kadar olan yerler açılmıştır.
Alıntı:

En son Mertcan gs tarafından Cmt 19 Arl 2009, 17:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi

olcay turker
8 yıl önce - Cmt 19 Arl 2009, 17:15

Alıntı:
herkeze meraba ben mertcan izmirden katılıyorum

nereye katılıyorsun mertcan
kendimizi tanıttıgımız başlık sitede mevcut

Mertcan gs
8 yıl önce - Cmt 19 Arl 2009, 17:20

İzmirden katılıyorum

aslum
8 yıl önce - Pts 21 Arl 2009, 23:52

bu projenin bir an önce Antalya'ya kadar uzatılarak sonuçlandırılması gerekmekle beraber;Türkiye'nin en önemli turistik yollarından biri olan Ankara-Bodrum otobanı da yapılsa harika olmaz mı?

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 191192193   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege