Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Alper K2
8 yıl önce - Cum 29 May 2009, 01:14

Gerci bu sezon gercektende üstün bir performans sergiledi, ama 30 Milyon € gercektende biraz abartili gibi, üstelik Luca Toni, Miroslav Klose ve Lukas Podolski gibi golcüleri olan bir takim icin.
Gerci Podolski Köln'e döndü ama...
Stuttgart bu parayla cok güclü bir takim kurabilir.

Sait_71
8 yıl önce - Cum 29 May 2009, 01:14

Valla benim 1 milyar euro da transfer bütçem olsa bu tür oyunculara havadan bu kadar para vererek almam. Paran ne kadar çok olursa olsun ederi kadar vereceksin..

Tuna T.
8 yıl önce - Cum 29 May 2009, 01:17

ligde iyi olabilir,dogru..ama sanirsam 1.5 seneden beri milli takimda gol atamadi
ve bence bir dzeko gomezden kat kat iyi,yada grafite..gerci grafite yas olarak baska katigoride hehe
gomez 30 milyonsa,acaba bizim batuhan ve sercan kac para eder

murat_

8 yıl önce - Cum 29 May 2009, 01:19

Alıntı:
Mehmet Topuz Besiktas ile anlasti ve

Topuz her gün bir yere transfer oluyor. Halbu ki kendisi Kayserispor' da mutlu olduğunu ve kalmak istediğini açıkladı.

Cenk Gültekin
site denetçisi

8 yıl önce - Cum 29 May 2009, 01:19

Arkadaslar öyle demeyin, ben Stuttgart'da yasiyorum ve arada gidiyorum maclarina.
Yani resmen ayiptir söylemesi hayvan gibi adam, o nasil kosma, o vücut.
Topsuz alanda da cok etkili.

30 milyon'u cok bulabilirsiniz ama sunu'da unutmayin: Stuttgart'tan Bayern'e gitti.
Yani deyim derindeyse düsman takima, bilenler bilir Stuttgart - Münih cekismesini.
Bayern icin Stuttgart'tan ucuza oyuncu kapmak okadar kolay degil.
Ayrica Gomez'in yasi daha genc.

Zülküfcan Yılmaz
8 yıl önce - Cum 29 May 2009, 01:29

İşte transfer piyasasını derinden sarsacak haberler (!)
Zerre kadar bilgilendirme amacı gütmeyen bu gazete yalan yanlış haberlerle okuyucuları kandırıyor.

Fotospor / 28 Mayıs 2009

Tuna T.
8 yıl önce - Cum 29 May 2009, 01:29

luca toni,van bommel,ze roberto,lucio hepsi tekmelik bu sene bayernde bence..pileri bitmis resmen..bir 30-40 milyon daha harcamaz bayern (cimri naciyeler ) etseler süper takim kurarlar,cünkü ribery kesin gidior gibi..kim dolduracak onun yerini ..tymochukmu?

Alper K2
8 yıl önce - Cum 29 May 2009, 12:19

Bu arada Werder Bremen'den DIEGO'yu alan JUVENTUS, REAL MADRID'de oynayan eski defans oyuncusu FABIO CANNAVARO'yu da yeniden renklerine katti.
Insallah LUGANO da gitmez ve Türkiye'de kalir. Ligimizdeki en kalateli yabancilardan biri.
Bilindigi gibi aylardan beri LUGANO'nun JUVENTUS ile flörtde oldugu yazilip ciiliyor.
Üstelik biten kontratini da hala yenilemedi...

H.Yalçın ÇIPLAKLI
8 yıl önce - Cum 29 May 2009, 12:33

oofff gene lig bitiyor ve gazetelerde bir sürü yalan yanlış transfer haberleri dönemi başlıyor.Elde kalmış bütün futbolcular Türkiye'ye gelir parayı alır ve gider.

Barış Öztürk

8 yıl önce - Cum 29 May 2009, 12:34

Alıntı:
İşte transfer piyasasını derinden sarsacak haberler (!)
Zerre kadar bilgilendirme amacı gütmeyen bu gazete yalan yanlış haberlerle okuyucuları kandırıyor.

Bu gazeteye göre 3 büyüklere haftada 20 oyuncu transfer (!) ediliyor...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET