Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Yeni İl Halk Kütüphanesi
« önceki   123 ... 17181920   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 18
Karaman Ahmet
4 yıl önce - Pzr 24 Ağu 2014, 16:12

Sehrin göbeginde daha büyük bir kütüphane yapilabilirdi fikrine katiliyorum.

Hatta bu kütüphanenin disinda kültürparka bir oyun bahcesi kompleksi icine Türkiyenin en büyük Cocuk Kütüphaneside acilabilir.

Sehrimiz icin en önemli hizmet kitaba ve insanlarimizi kitap okumaya alsitirmak icin verilen hizmet olur!

konyaspor aşkımız
4 yıl önce - Cum 29 Ağu 2014, 17:57

Birçok arkadaşımızdan yeni fikirler ortaya çıkıyor. Bu fikirleri değerlendirecek belediye görevlileri vardır bence. Onlara söylesek daha güzel bir Konya ortaya çıkarsak.

ahlatt
4 yıl önce - Sal 02 Eyl 2014, 10:12

belediyeye ve valiliğe il halk kütüphanesinin pazar günleri de açılmasıyla ilgili bir yazı yazdım. Valilik belediyeye aktardı, belediye bizim yetkimizde eğil il kültür müdürlüğüne başvur dedi. bende bakanlığa yazdım henüz cevap gelmedi. en az 10-15 arkadaşımız bu talebi bakanlığa iletirse belki kütüphanenin pazar günleri de açık olmasıyla ilgili bir sonuç alabiliriz.

Kayıp
4 yıl önce - Sal 02 Eyl 2014, 10:19

İl Kültür Müdürlüğüne mi başvuru yapmamız gerekiyormuş @ahlatt kardeş ? Ben kütüphaneye yazdım ama dönüş olmadı. Yazdığın yazının bir metnini bana gönderirsen bende yazabilirim.

ahlatt
4 yıl önce - Sal 02 Eyl 2014, 14:10

@Kayıp hocam, başvurumda kütüphanenin pazar günleri kapalı olduğu, konya da başka bir çalışma mekanının bulunmadığından bahsettim. Kütüphanenin pazar günleri de açılmasının bize çok faydalı olacağından vb bahsettim, genel hatlar bu, birde ayrıca konya il kültür müdürlüğünün web sayfasında online iletişim için (şikayet dilek temenni yada bilgi edinmek için) bir iletişim portalının bulunmadığını bununda mümkünse eklenmesini talep ettim.

sayfa 18
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 17181920   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA