Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Emine Arda

11 yıl önce - Sal 19 May 2009, 16:37
Bir üniversiteden ilginç eğitim kampanyası: Günde 15 TL kazanmak ister misiniz?

İstanbul Aydın Üniversitesi hem öğretiyor hemde iş imkanı sunuyor......

İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü işbirliğinde “İŞGÜCÜ YETİŞTİRME” kursları gerçekleştiriyor. İstihdamın artırılması ve işgücü piyasasının nitelikli işgücü ihtiyacının karşılanması amacıyla günümüzde en çok talep edilen “Solidworks, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Autocad, Veri Tabanı Programcılığı ve Ağ İşletmenliği” alanlarında kurslar düzenlenecek. Ücretsiz olarak düzenlenecek bu kurslara katılmak isteyenlerin İŞKUR İstanbul Bahçelievler İlçe Müdürlüğüne müracaat ederek bu eğitimlerden birine katılacaklarını belirtmeleri ve kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kurslara sadece işsiz olan ve herhangi bir kurumdan sigortası olmayan kişiler kabul ediliyor. Eğitimlere ilk ve orta derece eğitim kurumlarından mezun olan kişilerde katılabilecek.

Kurslarda başarılı olanlara seçtikleri meslek dalları ile ilgili İstanbul Aydın Üniversitesi ve Türkiye İş Kurumu onaylı sertifika verilecek. Eğitimler İstanbul Aydın Üniversitesi Florya yerleşkesinde yapılacak olup, katılımcılara günlük 15 TL harçlık verilecek. Kursiyerler 20 ve 22 Mayıs 2009 tarihlerinde yapılacak mülakatlar sonrasında eğitime alınmaya başlanacak.
http://www.haberturk.com/ekonomi/haber/147567-redirect.aspx

adnann02
11 yıl önce - Sal 19 May 2009, 18:46

Çok faydalı bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Yakın zamanda Kayseri Büyükşehir Belediyesi de daha çok hizmet sektörüne kalifiye eleman yetiştirecek kurslar açmayı ve bu kurslara katılanlara aylık 300-400 lira civarı bir harçlık vermeyi planlıyor. Bu gibi kurslara rağbet olmamasının bir sebebi de bu kurslara ayrılan zamanın para kazanmaya ve geçime engel oluşturmasıydı ki bu tür uygulamalarla bu da alışacaktır. Umarız bütün ülkeye yayılır böyle güzel projeler.

Emine Arda

11 yıl önce - Çrş 20 May 2009, 13:21

Başvuru için son 2 gün.

Çevremizde iş arıyan ve kendini geliştirmek isteyen dostlarımıza , gençlerimize lütfen söylüyelim. Günde 15 TL vererek yol parasınıda üstlenen İstanbul Aydın Üniversitesinin bu kurslarını çevremize duyuralım.

Kurslar: Solidworks, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Autocad, Veri Tabanı Programcılığı ve Ağ İşletmenliği

menderes35
11 yıl önce - Çrş 20 May 2009, 13:24

Çok güzel olur. Hem üniversitede boş vakitler doğru şekilde değerlendirilmiş olur hemde öğrenciye ek gelir. Hemen tanıdıklarıma haber vericem.

Emine Arda

11 yıl önce - Prş 21 May 2009, 13:32

Başvuru yarın sona eriyor...

İstanbul'da oturan 3 kardeşimiz bu kursa başvuruda bulunmuş. Onların adına çok sevindim.Sizde bu bilgiyi çevrenizle paylaşın lütfen.

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET