Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1

denizliye otagar nereye yapılmalı?
çevre yoluna yakın yere 64.3%  64.3%  [18]
şimdiki yerine 35.7%  35.7%  [10]
farketmez 0.0%  0.0%  [0]
Toplam Oy : 28

serdardemirel
10 yıl önce - Sal 19 May 2009, 14:49
DNZ » Denizliye Yeni Otogar Nereye Yapılmalı?

yeni otogar yeri için herkesin fikirlerini bekliyoruz

En son serdardemirel tarafından Çrş 20 May 2009, 12:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Yusuf Ç

10 yıl önce - Sal 19 May 2009, 16:15

Aslında bu gibi yerleri halka sormak en mantıklısı başlıgı açtıgın için teşekkür ediyorum.başkanında bu önerileri duyacagını tahmin ediyorum.

otogarın,şahsi görüşüm aynı yere yapılması hem şehir prestiji,,tanıtımı,gelişmesi,şehir merkezi noktalarına yakınlıgı,oturmuş bir esnaf düzeni,ve ulaşım yönünden aynı yerde kalması iyi olacaktır.
ve kamularştırmayla garaj cıkışı bölgesi yukarıya kadar yıkılabilir genişler.yukarda tarafında bulunan yazıhane ve lokanto var onlarda yıkılırsa baya geniş bir alan ortaya çıkar.bu sayede şehirde düzene girer.yolda indirmelere karşı projeler geliştirilir

garaj çevre yoluna yapılırsa şehirden cok kopuk sessiz bir yer oluşur.şehir içine gitmek zorlaşır.

2.çevre yolu cok önemli ama bence garaj kolay kolay yapılacak gibi durmuyo

c.can
10 yıl önce - Cmt 23 May 2009, 14:17
Denizli

artık kesinleşti yeni otogar şimdiki yerine yapılacak...

serdardemirel
10 yıl önce - Cmt 23 May 2009, 15:44

inşallah yakın bir zamanda yapılır

En son serdardemirel tarafından Pzr 24 May 2009, 00:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

bakaydın
10 yıl önce - Pzr 24 May 2009, 00:30

Alıntı:
kazma vurulduğu gün

o kazma ne zaman vurulacak peki?

bakaydın
10 yıl önce - Pzr 31 May 2009, 20:38

Alıntı:
artık kesinleşti yeni otogar şimdiki yerine yapılacak...

belediyeden böyle kesin bir açıklama duymadık daha.hala çevreyoluna falan yapılması düşünülmeli diyorum.eski yeri çok saçma geliyor bana

Yasin Efesoy

10 yıl önce - Pts 01 Hzr 2009, 11:34

Alıntı:
belediyeden böyle kesin bir açıklama duymadık daha

Kesin açıklama; 77 Dev Proje tanıtımında defalarca belirtildi. Otogar mevcut yerine yapılacak.

Yasin EFESOY

turgut bjk
10 yıl önce - Pts 01 Hzr 2009, 12:09

aynı yere yapılmalı ama kesinlikle çok iyi düşünülmesi lazım yoksa skandal olur

Yasin Efesoy

10 yıl önce - Pts 01 Hzr 2009, 12:18

Alıntı:
kesinlikle çok iyi düşünülmesi lazım

Bu karara varmak için kaç toplantı yapıldığını, kaç rapor oluşturulduğunu ben bile şaşırdım.
Otogar mevcut yerine yapılsa da trafikte bir aksama olmayacak. Minibüsler Üçgen-Otogar bölgesinden çekiliyor. Üçgen Kavşakları 25 yıllık bir vizyonla inşa ediliyor. Çevre Yolları da Üçgen'i rahatlatacak koordinatlarda yapılıyor. İşi olmayan kamyon, tır, özel araç Üçgen'e girmeden Çevre Yolları'ndan devam edecek. Bunun haricinde gene Üçgen'i rahatlatacak şekilde kentiçi çevre yolları projelendirildi.

Şu an Üçgen Kavşakları yapılmış olsaydı, orada hiçbir kargaşa olmayacak ve biz de kendimizi boşuna strese sokmayacaktık. Ancak, yapıldıktan sonra göreceğiz. Dikkat edersek tramvay, metrobüs, ÖHO, minibüs, çevre yolları, kavşaklar ile ilgili tüm düzenlemeler yeni otogarı hem önemli bir konuma getirecek, hem de bölge trafiğini rahatlatacak şekilde planlanıyor. 1. Ulaşım Master Planı'nda bu böyleydi, yakında açıklanacak olan 2. Ulaşım Master Planı'nda da böyle olacak; üstelik daha kapsamlı.

Yasin EFESOY

bakaydın
10 yıl önce - Pts 01 Hzr 2009, 17:13

inşallah hayırlısı olur.

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege