Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
murat ay

11 yıl önce - Prş 04 Hzr 2009, 16:45
hayırlı olsun

keçiören için hayırlı olsun.üniversite geçici olarak eğitimine etlik antares arkasında başlayacak.arkadaşları bilgilendirmiş olalım.

İ.Hakkı Erdoğan
11 yıl önce - Prş 04 Hzr 2009, 16:47

Eğer Antares'ın oralardaysa sadece adı Keçiören olur, çünkü o bölge Yenimahalle'nin dibidir.Keçiören'e katkı sağlaması isteniyorsa Keçiören'in merkezi bir yerine yapılmalı.

İbrahim Sarıca
11 yıl önce - Prş 04 Hzr 2009, 23:30

Alıntı:
keçiören için hayırlı olsun.üniversite geçici olarak eğitimine etlik antares arkasında başlayacak.arkadaşları bilgilendirmiş olalım.

antaresin arkası derken?

ramazan40
11 yıl önce - Cmt 27 Hzr 2009, 14:52

KECIORENE HAYIRLI OLSUN TURKIYENIN EN MODERN VE ORNEK ILCELERINDEN BIRI ZATEN BUNU EGITIMDEDE GOSTERMESI COK HOS

Hakan_Yavuz

11 yıl önce - Cmt 27 Hzr 2009, 15:22

Antares değil Forum Ankara demek istediniz herhalde.

yalcin
11 yıl önce - Sal 14 Tem 2009, 23:07

evet arkadaşlar üniversitenin yeri belli oldu antaresin hemen yanı

İbrahim Sarıca
11 yıl önce - Sal 14 Tem 2009, 23:46

bende bağlum ile hurdacılar sitesi arasında otobanın üst kısmında biyer olarak duydum.yani forum avm ye yakın sayılır bi yer.zaten antaresin yanında bi üniversitelik yer nerde var?
kaynak benim elimde de yok.söylenti yani.

murat ay

11 yıl önce - Sal 14 Tem 2009, 23:54
evet.antares arkası

antares arkası yazmıştım.aslında antares yanındaki metro gross market'in arkasında kiraladıkları geçici bir binada başlayacaklar eğitime.asıl kampüsünü daha sonra yazarım

yalcin
11 yıl önce - Sal 14 Tem 2009, 23:54

Alıntı:
bende bağlum ile hurdacılar sitesi arasında otobanın üst kısmında biyer olarak duydum.yani forum avm ye yakın sayılır bi yer.zaten antaresin yanında bi üniversitelik yer nerde var?
kaynak benim elimde de yok.söylenti yani.

antarese gidip sağa sola bi göz atarsınız söylenti olmadığını anlarsınız

İbrahim Sarıca
11 yıl önce - Çrş 15 Tem 2009, 00:00

pardon mesajı düzeltiyorum Murat beyin yazdığını görmedim.sanırım kampüsün yeri belli değil.şuanlık antaresin yanında başlayacaklar.e ozaman benim bahsettiğim yerin olma ihtimali var sanırım.

sayfa 3
« önceki   1234 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet