Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Serdar OKAN
8 yıl önce - Pts 11 May 2009, 21:22
Malatya - Gündüzbey - Su Sesi


Su Sesi Malatya'nın Mesire ve Dinlence alanlarından bir başkası...

Dünyada iken Cenneti görmek istiyorum diyorsanız, Malatya'ya yolunuz düşerse mutlaka görmeniz gereken bir yer. Yapılan hiç bir işlemde Teknoloji kullanılmamış.

İnanılmaz bir yer..
Resmen Cennetten saklı bir köşe. Saklı bir köşe çünkü; bilmeden bulunması zor bir yer. Arabanızı yol üzerine park edip, 2 - 3 dakika kadar da yürümeniz gerekiyor. Yol boyunca yeşillikler, Kayısı, Kiraz ve Dut ağaçları size rehberlik ediyor. Servisi müthiş, kahvaltılıkları sofraya sığmıyor! Şırıl şırıl su sesi, yeşillikler ve manzara eşliğinde kahvaltınızı yapıyorsunuz. Tertemiz havasında iştahınız açıldıkça yiyorsunuz, yedikçe doyamıyorsunuz. Malatya'ya yolunuz düşerse mutlaka uğramanız gereken bir yer. (Fotoğraf makinanızı yanınıza almayı sakın unutmayın!)(+)

(+)Serdar OKAN
8 yıl önce - Sal 12 May 2009, 21:08(+)

(+)


Serdar OKAN
8 yıl önce - Çrş 13 May 2009, 23:47(+)Serdar OKAN
8 yıl önce - Prş 14 May 2009, 22:03(+)

Mehmet!
8 yıl önce - Prş 14 May 2009, 22:32

Serdar Bey

Yeni başlık açarak tanıttığınız yerlerin nerede olduğunun daha iyi anlaşılması için başlığın ilk fotoğrafında uydu haritasında işaretleme yapabilir misiniz?

Aslında tüm fotoğraflarda işaretleme yapılsa fena olmaz ama bu çok zaman alacağından sadece ilk fotoğraf işaretlense de yeterli olur.

Tüm üyeler tarafından dikkat edilmesi gereken bir konu olduğu için özel mesaj yerine burada yazmayı uygun gördüm. Bir süre sonra silerim bu mesajımı.

[İşaretlemişsiniz, teşekkürler - Mehmet! - Prş 14 May 2009 23:35 ]sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler