Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
« önceki   123 ... 66676869   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 67
Mert_öz14
11 ay önce - Pzr 26 Mar 2017, 18:58

Emniyet binasının oraya yapılmaması gerektiğini en başından beri söyledik! Dinleyen kim? Otel arkasına hastane yanına emniyet binası yapıyorlar güzel bir bina oldu ama hastane olarak hizmet vermesi çok daha güzel olacak umarım en kısa sürede devir teslim yapılır...

AhmetDemir

11 ay önce - Pzr 26 Mar 2017, 19:27

İc isleri bakanligi yeni bir emniyet mdurlugu binasina odenek ayiracak mi? Uzun isler.

volkany44

10 ay önce - Pts 27 Mar 2017, 11:37

Emniyet binasini hesaba katamadilar.biz nasil olsa orayi aliriz diye girisi ordan vereceklerdi.yonude zaten istasyon caddesine bakacak sekilde yapildi.ama daha sonra emniyet israr edince orasi ic ice oldu ve hos gorunmuyor.dedigim gibi suan heyetler gorusuyor buyuk ihtimal saglik bakanligina devredilecek.Emniyette sehrin disina yesiltepe olur baska yer olur yeniden yapilabilir.

Sehir hastanesi ile ilgili sunu belirteyim 2011 secimleri oncesi Öznur Çalik saglik bakanligi ve mustesarlari ile yaptigi gorusmede Öznur hanim biraz daha sabreden Malatya ya sehir hastanesi kazandiralim diye Öznur hanim 2011 secimlerini riske atmamak icin devlet hastanesine raziyim diyip hastane yapiliyor...

Tolga Dt
10 ay önce - Pts 27 Mar 2017, 11:43

Bu isimlere neden takılıyorsunuz. Herkesten önce bu işe Malatya el attı ismi şehir hastanesi olmadı. Mevcut hastane yapılan projelerle aynı zaten. Yanına eklenecek yeni hastanelerle bir kampüs oluşacak.

Abdullah Egemen
10 ay önce - Pts 27 Mar 2017, 14:37

Önemli olan ismi değil işlevi

serhat_44

10 ay önce - Pts 27 Mar 2017, 15:15

Alıntı:
Sehir hastanesi ile ilgili sunu belirteyim 2011 secimleri oncesi Öznur Çalik saglik bakanligi ve mustesarlari ile yaptigi gorusmede Öznur hanim biraz daha sabreden Malatya ya sehir hastanesi kazandiralim diye Öznur hanim 2011 secimlerini riske atmamak icin devlet hastanesine raziyim diyip hastane yapiliyor...

Bu durum fena . Daha önce başka yapılan çalışmalarda da buna benzer ifadeler duydum mesela erhaç havaalanı

volkany44

10 ay önce - Pts 27 Mar 2017, 15:26

Abdullah hocam tabiki onemli olan islevi.Ama malatya da pekde coğu sey islevinide goremiyoruz.Teknoparkimiz yapildi universite karsisina tam faliyete gecmeden suan tadilatta gormusdunuzdur.Cok mu devletin parasi birseyi yaparken özen gostermekte fayda var.Malesef malatyali hemserilerimize bu durumlar kabullenilmis gibi cok fazla tepki koyamiyoruz...

Mert_öz14
10 ay önce - Pts 27 Mar 2017, 17:40

Öznur denen kadının Malatya'ya verdiği zararı kimse vermemiştir! işi gücü yalan dolan, yağcılık, sürekli birilerinin gözüne girme vs... Allahtan vekil olmadı kendisi
Bülent Tüfenkçi Malatyanın öz evladı ve faydasını görüyoruz... belki yeterli görmüyoruz ama emin olun diğer adaylardan biri bakan olsaydı bu kadarını da göremezdik!

not: hastane mevzusundan dolayı demiyorum, her işte böyle...

Misafir ebe

10 ay önce - Pts 27 Mar 2017, 18:11

Anlam veremiyorum koca Malatya ya nasil șehir hastanesi yapilmadi?yeni emniyet binasi tamam modern bir bina ama hastane hizmeti icin uygunlugu ne?eski devlet hastanesi arazisine 200 yatakli devlet hastanesi yapilacak deniyor.egitim ve arastirma hastanesi bolgesine fizik tedavi hastanesi ve kadin dogum hastanesi yapilacak..yahu kardesim en bastan yapaydiniz bir sehir hastanesi..ayri ayri yapilinca daha masrafli olmuyor mu?her bir proje icin ihaleye cikiliyor..hem masraf artiyor hem de süreç uzuyor..Malatyamiz hizmeti aliyor ama yanlis aliyor...

Mert_öz14
10 ay önce - Pts 27 Mar 2017, 18:42

Malatyanın şehir hastanesine ihtiyacı olduğunu sanmıyorum... Malatya'da şehir hastanesi(TÖTM) varken Türkiye'de şehir hastanesi diye bir kavram yoktu... Türkiye'de son 10 yılda büyük hastaneler yapılmaya başlandı... Malatya'da 1996 yılından beri hizmet veren Turgut Özal Tıp merkezi Türkiye'nin ve Ortadoğu'nun en modern sağlık tesisi olarak biliniyordu...
1040 yatak kapasitelidir, karaciğer nakil hastanesi ile birlikte yatak kapasitesi 1200 oldu...onkoloji ve kardiyoloji hastaneleri de yapılacak... ayrıca Malatya eğitim ve araştırma hastanesi yanına fizik tedavi, kadın doğum ve çocuk hastanesi de yapılacak.. emniyet binası devredilirse sadece kadın doğum yapılır. O zaman tam şehir hastanesi olur... zaten mimarisine bakınca yeni yapılan hastanelerle çok benziyor... ayrıca askeri hastane de göğüs hastanesi olarak hizmet verecekti...

sayfa 67
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 66676869   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET