Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Malatya - Kuzey çevreyolu projesi
« önceki   123 ... 87888990   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 88
Hüseyin_44

2 ay önce - Cmt 26 Arl 2020, 12:43

Arkadaşlar lütfen biraz sakin olalım. Mesajlarımızı kimseyi kırmadan, incitmeden paylaşalım.
Normal seyrimize dönelim.

Abdullah Egemen
2 ay önce - Cmt 26 Arl 2020, 19:51

Ben bişeyler yazardım da son yıllarda o kadar mimlendim ki bana hakaret edenlere aynı üslupta cevap dahi yazsam hemen uzaklaştırma veriliyor onlar hakarete devam ederken bir kaç denetçi tarafından ki onları da bana hakaret edenleri de sevgiyle selamlıyorum buradan.. (Muhtemelen bu mesajdan sonra da ceza yolda.. Zira hazretleri eleştirmek yassah. .) O yüzden sağduyulu olmanızı rica ederken Malatya için sorgulamayan makarnacı ve torba kömürcü tayfanın öncülerinden Müneccim vb koltuk kapıcılarını da ciddiye almamanızı tavsiye ederim.

Gel gelelim Malatyanın en büyük sorununa..

ŞÜKÜRCÜLÜK..

BATTALGAZİ 285
2 ay önce - Cmt 26 Arl 2020, 20:23

Değerli site yöneticisi;Abdullah Egemen isimli șahsın bașlıktaki son yorumunu yorumlamanızı ve buna göre site kurallarını devreye koymanızı taraflarınızdan istemekteyim...

AhmetDemir

2 ay önce - Cmt 26 Arl 2020, 20:27

İşte bizim insanimizin kronik rahatsizligini tegitlemis oldun hakli ciktin Abdullah hocam bu sehirden bu kafayla bir cacik olmaz

Abdullah Egemen
2 ay önce - Pzr 27 Arl 2020, 11:24

Ahmet boşver be kardeşim ne halleri varsa görsünler.. Diyorum ya ŞÜKÜRCÜLÜK..

sarp444
1 ay önce - Sal 19 Oca 2021, 22:22

Kömürhan köprüsü ile ilgili sapma tarihi konusunda tam isabet tahminde bulundum.

Çevre yolunun bitimi ile ilgili tahminim en az 5 yıl sarkma olacağı..2019 da bitmesi gerekirken en erken-iyimser tahminim 2024 .

Sizlerin tahminleri öngörüleri nelerdir ?

AhmetDemir

1 ay önce - Çrş 20 Oca 2021, 00:09

Padisahlarimiz 2021 sonunda ya da 22 başı demisler. Malatyahaberdeki bilgi o yonde

Ben 2023 te munasip bir tarihte tam hafizalarin kuvvetli kalacagi bir tarihte bitecegini dusunuyorum. Tam da yeni körüksüz askeri sivil karma havalimani terminalimizin bitisine denk gelecegini dusunuyorum bolca kurdela siparisi verirler artik

Abdullah Egemen
1 ay önce - Çrş 20 Oca 2021, 00:37

Alıntı:
bolca kurdela siparisi verirler artik

Resul'ü de unutma Ahmet.. Tabela da değişecek sonuçta, tabela önemli.. Tabela lazım.. Tabela candır..

Xooner
1 ay önce - Cum 22 Oca 2021, 15:26

Malatya çevre yolu proje bedeli: 837 milyon TL
Şu ana kadar aktarılan tutar: 167 milyon TL
2021 ödenek toplamı: 10 milyon TL

2022'ye kadar yolda pek bir gelişme olmayacak demektir bu durum. Maalesef bir yıl daha boşa gidiyor.

Kaynak: Cumhurbaşkanlığı 2021 Yılı Yatırım Programı

AhmetDemir

1 ay önce - Cum 22 Oca 2021, 17:47

Abdullah hocam biz işin gırgırındayiz ama ne yazik ki Malatyanin diger sehirlere hore yerinde saydigini goremeyen yuzbinler var elden bir sey gelmez

Resul reklam pazarlama medya tic aş nin daha yiyecegi cok ekmek var helal hos olsun şifa olsun

sayfa 88
« önceki   123 ... 87888990   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET