Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Malatya - Kuzey çevreyolu projesi
« önceki   123 ... 8687888990   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 87
AhmetDemir

2 ay önce - Cum 25 Arl 2020, 13:35

Sen sadece bu sekilde sebep ogrenmeye calismissin bu sebebi ogrenmen sana bize Malatyaya bir katkisi yok

Sen iş baslamadan körü körüne peşin peşin alkışlayanlardan oldugun icin her uyduruk işin sonunda bu manzara olur

İnkar edecek bir karaktere benzemiyosun ne yazik ki Malatyanin aci gercekleri

Ornek askeri havaalanina yeni yaptiracagimiz terminal binasi gibi sen bunu baştan körüklu neden yapmadiklarini sormazsan köy garaji gibi olur biter sonra da bu niye boyle şu niye öyle

BATTALGAZİ 285
2 ay önce - Cum 25 Arl 2020, 14:38

Ahmet demir hayatım boyunca haklıya haklı haksıza haksız dedim..Senin ön yargılı viyadük cümlene de 2017 de attığım emaille cevap verdim..Hala ön yargılí cümleler kuruyorsun..Bence yazarken biraz sakin ol ve karșıdaki kisinin ne dediğini demeye çaliștığıní anla..Malatya ortak değerimiz ve yapıcı tartıșmak konusmak gerekir..

fatih44444

2 ay önce - Cum 25 Arl 2020, 21:11

O bu değilde ortalamanın üzerinde olan projelerden bize biraz bahsetsene.

BATTALGAZİ 285
2 ay önce - Cum 25 Arl 2020, 21:13

Bunu anlaman için ortalama bir beyne sahip olman gerekir fatih44444

sarp444
2 ay önce - Cum 25 Arl 2020, 21:32

Burda kimse birbirni suçlamasın..biriniz az biriniz çok belki ama hepiniz haksızsınız.

13 -14 yıl öncede üyeydim burda Malatya ile ilgili yapılan hizmetleri eksikleri eleştirirken bazı yalama ergenler bana özelden küfür saydırıyordu ( o zamanların site denetçisi Şengül hanım bilir )...
Buna karşın diğer malatyalı üyeler ya sessiz yada o ergenlerden yana tavır koyuyorlardı...muhtemelen o ergenlerden lvnt...sonrasında münevcipi vs yükünü tuttu amaçlarına ulaştı ,,şimdi kimbilir hangi kurumda müdür oldular...

ba'de harabi'l-basra- Basra harab olduktan sonra burda tantana yapmayın .

fatih44444

2 ay önce - Cum 25 Arl 2020, 21:34

Ortalama beyin sendeki gibiyse çok şükür o bizde yok. o seviyedeki bir beyin ile yeni dökülen asfaltta düz yol yürüyemezdim. şükür sebebisin. Senin gibileri görünce şükür ediyor insan.

AhmetDemir

2 ay önce - Cum 25 Arl 2020, 21:55

Ortalama beyin derken nedir ortalama beyin ?

Bu senin fikirlerin mi yoksa ortalama beyin icin calismalarin mi var? Kistaslari sen mi belirliyosun

Soyleyeceklerini umursamamiz icin bizi nasil ikna edeceksin ? Bu arada ön yargili degilim sen soylediklerinle çelişiyosun 10 cm kalinlikta 10 km uzunlugunda asfalt dokulse kokusundan buram buram kiskanclik hayalleri kurabilecek kapasiten var

Ha bu arada bizi kiskanlarin da olabilme ihtimalini goz ardi edip senin yazdiklarina cevap yazma kustaligi gosterdik konunun buralara gelmesi ne yazik ki bizi kiskananlarin olmamasi ve sana bunu hatirlatmamizdir

Bizi kiskananlarin varoldugunu hayaletmeye devam et sen gardas laf cok uzadi muneccip gibi tat vermiyo muhabbetin ortalama beyin yazalim bakalim arama motorlari ne diyecek

Qqqerty
2 ay önce - Cum 25 Arl 2020, 23:09

Başlığın kilitlenmesine az kaldı .

Fırattt_44

2 ay önce - Cum 25 Arl 2020, 23:23

Doğru söylüyorsun yeğen.

AhmetDemir

2 ay önce - Cum 25 Arl 2020, 23:33

Neden kilitleniyor ki ?

Kurallara aykiri bir durum yok

Karsilikli saygi cercevesine riayet etmeye gayret gosterip dogrulari burda konusmaya calisiyoruz

Konu biraz dagildi daha detayli ifade edelim derken mecburen biraz konu disina cikabiliyoruz hemen hemen bir cok baslikta bu durum var bence biraz daha makul olabiliriz

Saygilar...

sayfa 87
« önceki   123 ... 8687888990   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET