Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
itaki
8 yıl önce - Sal 28 Nis 2009, 15:57
Kayseri'nin üçüncü üniversitesi:"Nuh Naci Yazgan Üniversitesi"

Tasarı meclise sunulmuş, büyük ihtimalle kabul edilir. Yeni üniversitemiz hayırlı olsun, inşallah bu üniversite diğerlerinin aksine Kocasinan tarafına kurulur.

http://www.haber7.com/haber/20090428/Kayseriye-ye ...sarisi.php

Yeni bir üniversitenin açılması sevindirici ancak bir devlet üniversitesinin beş özel üniversiteye bedel olduğunu aklımızda bulunduralım. Yeni devlet üniversitesi konusunda hiçbir gelişme yok.

Nazmi

8 yıl önce - Sal 28 Nis 2009, 19:27

Alıntı:
Yeni bir üniversitenin açılması sevindirici ancak bir devlet üniversitesinin beş özel üniversiteye bedel olduğunu aklımızda bulunduralım. Yeni devlet üniversitesi konusunda hiçbir gelişme yok.

Bu üniversiteden başka bir tane daha özel kurulacak,
o mu,bu mu tam bilmiyorum ama birisi yeni terminal'in arkasına yapılacak.

neşetyıldız

8 yıl önce - Prş 21 May 2009, 16:10

5 Yeni Üniversite Daha Geliyor

Karatay, Toros, İstanbul Medipol, Mevlana ve Nuh Naci Yazgan Adlarıyla 5 Yeni Vakıf Üniversitesi Kuruluyor.

Karatay, Toros, İstanbul Medipol, Mevlana ve Nuh Naci Yazgan adlarıyla 5 yeni vakıf üniversitesi kuruluyor.
TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunda kabul edilen kanun tasarısıyla, Konya'da Karatay ve Mevlana, Mersin'de Toros, İstanbul'da İstanbul Medipol ve Kayseri'de Nuh Naci Yazgan üniversitelerinin kurulması öngörülüyor.

(Anadolu Ajansı)

ibrahim alıcı
8 yıl önce - Cum 29 May 2009, 02:15

abdullah gül üniversitesi mi nuh naci yazgan üni.mi yoksa ikiside mi yapılacak

Mehmet!
8 yıl önce - Cum 29 May 2009, 09:53

Nuh Naci Yazgan bir vakıf üniversitesi olacak.

Abdullah Gül Üniversitesi ise devlet üniversitesi. Bununla ilgili uzun zamandır bir gelişme yok.

mimar m. karakoç

8 yıl önce - Cum 29 May 2009, 15:42

"Nuh Naci Yazgan"
Kayserili hayırsever işadamlarımızdan. Onun yaptığı eserlerde bir çok insan eğitim gördü.
Dua aldı.
Şimdi de adı ile özel bir üniversite kurulması çok kadirşinas bir husus olsa gerek.
Tebrikler.
Emeği geçenlere teşekkürler ve başarılar.

Murat Y
8 yıl önce - Çrş 24 Hzr 2009, 20:41

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi'nin kurulmasıyla ilgili önerge meclisten geçti. Bu üniversiteyle birlikte 7 yeni üniversite kurulacak.

Alıntı:
Görüşmelerin tamamlanmasının ardından, Konya'da Karatay ve Mevlana, Mersin'de Toros, İstanbul'da İstanbul Medipol, Kayseri'de Nuh Naci Yazgan, Ankara'da Turgut Özal ile TED adıyla 7 yeni vakıf üniversitesi kurulmasını öngören YÖK Teşkilat Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı yasalaştı.

Kaynak

ibrahim alıcı
8 yıl önce - Pts 29 Hzr 2009, 07:19

4.ÜNİVERSİTE OLACAK MOLU ÜNİVERSİTESİ HAKKINDA GİRİŞİMLER SÜRÜYOR....

Özgür Sabanlıoğlu

8 yıl önce - Prş 25 Şub 2010, 22:29

''Üniversite hakkında son gelişmeler nedir, bilen var mı acaba? Önümüzdeki ezon öğrenci almaya başlayabilir mi, yoksa 2011'e mi kalacak..''

Zafer Beyin bilgileri doğrultusunda üniversitenin web sitsini öğrendim: http://www.nny.edu.tr/index.php

Önümüzdeki sezona değil de 2011-2012 sezonna açılır diye umut ediyorum.

cocopad
7 yıl önce - Pzr 01 Ağu 2010, 03:27

kayserıde artık ogrencı şehrı olcak eskışehır gıbı.bu baya guzel oldu.nny unıv. tam olarak nereye yapılıyor bılgısı olan varmı yada yapıldıda bızımmı haberımız yok

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET