Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
TURAN YUNUS
10 yıl önce - Prş 02 Nis 2009, 20:39
Denizli'ye Yeni Araç Alımı

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=83493& ...p;start=20
yukarıdaki konuda ki imesajımdada belirttiğim gibi garajda hiç araç olmadığını gördüm ve ondan sonrada yine aynı konuda belli başlı sonduraklarda hazırda bir kaç otobüs beklediğini öğrendim peki bir kaç otobüsle bu iş yürümü bence bu durum çok vahim yani hadi öğlen saatlerinde beklemesi normal ama bu araçlar sabah ve akşam saatindede orda bekliyorlarmı??? bence beklemiyorlar 89 aracın bence 89'uda yolda olur diye tahmin ediyorum bu durum çoık kötü bunun için TUREX'in 2 şey yapması lazım mevcut arabaları takas usulüyle 12m. araçlarla mevcut filoyu güçlendirmek ve yeni araç almak (tabi yeni araç derken en az 12m.) yeni araç alımındada bence sıfır alacaksa hangi firmanın elinde en fazla hazır araç varsa ona başvurmalı yada 2. ele yönelmelidir ki yuıkarıda yasin'inde belirttiği üzere 20 araç alımından söz konusu inşallah buda diğer otokarın 12m. araç alıncak sözüne dönmez ve bu konunun içinde bunu tartışmanın yanı sıra eğerki araç alınırsa hangi marka ve model araç üzerindede tartışalım

ve şu elimizdeki konserve doruklar yerine mercedes 345-conecto-citaro yada bmc belde yada man olabilir ama zaten doruklar bu araçlardan küçük olduğundan fiyat farkını en aza indirmek için en makul olanı bmc veya man olabilir yeni araç içinde ymercedes conecto-citaro, bmc belde-procity veya man olabilir

bu arada şunu belirtiğim bu vb. mesajlarımdan dolayı beni TUREX düşmanı vb. görebilirsiniz ama değilim ben sadece denizliye yakışan bütün denizli halkının rahat ulaşması için uğraşıyorum

serdardemirel
10 yıl önce - Cum 03 Nis 2009, 00:26

otokarın 12 metrelik otobüsü yoktur.9 metrelik otobüsleri vardır

umut228
10 yıl önce - Cum 03 Nis 2009, 14:05

Denizliye Temsanın Avenue otobüsleri alınabilir. Alçak tabanlı ve 12 mt.lik bu otobüsler,Denizliyi idare edebilir.

oğuz33

10 yıl önce - Cum 03 Nis 2009, 14:54

bence mercedes alınmalıdır.kaliteli araç olmalı gelen bmc'lerde kaliteli ama vites kutularının iyi olmadığını duymuştum.

TURAN YUNUS
10 yıl önce - Cum 03 Nis 2009, 19:12

konuyu dağıtmak istemiyorum ama eğer forumu düzenli takip etseydin bu olayı bilirdin
Alıntı:
otokarın 12 metrelik otobüsü yoktur.9 metrelik otobüsleri vardır

turex neden 12m. otobüs kullanmıyor konusunu araştırırsan cevabını alcan link burdan öğrenirsin http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=59001& ...p;start=10 ve bencede mercedes en kaliteli üretim yapan firma olursa güzel olur

serdardemirel
10 yıl önce - Cum 03 Nis 2009, 22:48

mercedes otobüslerin sıfır fiyatları 200 bin euro civarıdır güzel bi otobüs ama maliyetleri çok yüksek olduğundan alınma ihtimali düşük malesef

serdar_y
10 yıl önce - Cum 01 May 2009, 23:44

Bugün akhanda temsa özpam otomotivin önünde üzerinde Denizli belediyesi özel halk otobüsü yazan yarı mavi renkli PRESTİJ CİTY marka araç gördüm.
Yeni araç alımı yapılmış olabilirmi..

Yasin Efesoy

10 yıl önce - Cmt 02 May 2009, 08:13

Alıntı:
Yeni araç alımı yapılmış olabilirmi..

Hayır, şu anda böyle bir şey yok. O araç test sürüşü için sürünüyor buralarda.

Yasin EFESOY

serdardemirel
10 yıl önce - Cmt 02 May 2009, 13:48

test sürüşü için turex tarafındanmı getirtildi

Yasin Efesoy

10 yıl önce - Pzr 03 May 2009, 09:14

Alıntı:
test sürüşü için turex tarafındanmı getirtildi

Hayır. Test sürüşünden kastım "tanıtım turu". Denizli'de çalışabilecek bir araç değil Prestij. Ayrıca Turex'in 7 metrelik değil, 12 metrelik araca ihtiyacı var!

Yasin EFESOY

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege