Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1018
BJK 5106
5 ay önce - Prş 09 Oca 2020, 18:35

Alıntı:
bjk kardeş taa stad yapılırken önermişti . Sonunda sesini dinlemişler!!!

Bizim önerdiğimiz biraz daha farklı stilde renk geçiş efektliydi, ama böylesi de fena değil.

Yazıların kullanılan renklerden birinde olması biraz bozuyor.

İlle yazı olsun dendiyse ki kale arkalarındakiler sponsor olduğundan onlar için zorunluluk söz konusudur, belki bunlarda farklı bir renk tercih edilebilirdi.Mesela beyaz.

Koltuklandırmayı yapan firma temsilcisi arkadaşımız da yazının bozabileceğini söylemiş ama böyle istenilmiş işte.
Onlar da bari üste yapalım demişler.

Antepli Ahmet

5 ay önce - Prş 09 Oca 2020, 23:55

Sanırım fotoğraf çekilen kale arkası tarafıda pikselli olmuş

BJK 5106
5 ay önce - Prş 09 Oca 2020, 23:57

O taraf tamam evet.
Karşısı ve protokol olan tribünler kaldı.

Şu merdivenlere de bir ayar verip en azından tespit - algı kolaylığına aykırı olmayan beyaz yapsalar iyi olur (Eski Kamil Ocak'ta yapılmıştı bu değişim) ama pek de ümitvar değilim.
Belki önümüzdeki dönemlerde yaparlar.

BJK 5106
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 22:13

(+)

Kaynak

Sinan Polat
5 ay önce - Cmt 18 Oca 2020, 19:06

keske yukaridan asaga dogruda siyahla baslansaydi, bir is durmadan yarimyamalak yapiliyor ben bu masraflara tek üzülüyorum , anlayis git , neyse

kusuruma bakmayin türk tusu yoktur klavyede !

Kerem Türkeri
5 ay önce - Pzr 02 Şub 2020, 23:31

Yeni fotoğraf yok mu?

BJK 5106
4 ay önce - Cum 14 Şub 2020, 17:28

Deplasman tribünü koltuklarında değişim biraz artmış gibi.
Kapsamlı dönüşüm dahilinde mi yoksa orada kırılanlara yönelik lokal bir yenileme mi tam bilemiyorum.

(+)

Alıntı

Sinan Polat
4 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 06:29

Hele Sükür ya stad istedigimiz koltuk görünümünü aliyor sesimiz duyuldumu ney

Sinan Polat
4 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 23:30

Ama hala güzel olmayan Spor Toto yazızının orası yazı beyaz/bej yada açık gri olsaydı ve pixel devam etseydi .
Vede bu açıdan geç gördüm ! Gaziantep yazısıda beyaz/bej yada açık gri hemde Spor Toto yazızı gibi küçük olabilirdi. ve arkasıda Pixel olmaması güzel görünmüyor , umarım zamanla bu sanat hatalarıda giderilir.
Şehir merkezi bej taşlı yapılardan oluştugu için isabetli olabilirdi yazının rengi

Antepli Ahmet

3 ay önce - Pzr 08 Mar 2020, 18:46

sayfa 1018
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET