Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1016
Sinan Polat
8 ay önce - Cum 08 Ksm 2019, 00:20

Alt ve üst Tribün arasinda niye digital reklam yok, bu sekilde stadi sari mervivenlerle birlikte cok itici gösteriyor, insallah bir gün su ekranida catiya monte ederler

ender ahmet2
8 ay önce - Cum 08 Ksm 2019, 04:30

biraz kaynak israfı bir stadyum oldu denilebilir.

seyirci ortalaması 7500 bu sezon

akhisar tarzı bir stad yapılsaymış en azından daha baskılı bir atmosfer sağlanabilirdi maçlarda.

eski yerinde ve 15 bin lik bir stad daha doğru olurdu

Umut Yavuz

8 ay önce - Cum 08 Ksm 2019, 14:03

İlk defa bu hafta tam kapasite ile dolacak sanırım.

Ömür Akın Yan
7 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 13:57

Stadyum böyle yarım bırakılmayacaktır değil mi?

berdan ak
7 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 14:54

Alıntı:

İlk defa bu hafta tam kapasite ile dolacak sanırım

İki yıl önce Beşiktaş’ın Gaziantepspor’u 4-0 yenerek 15. şampiyonluğunu ilan ettiği maçta stadyum ilk kez dolmuş ve çok güzel bir atmosfer oluşmuştu. O gün bu gündür o kadar taraftarı göremedik.

gazikentlim
7 ay önce - Pzr 10 Ksm 2019, 20:57

Litfen yorumlarınızı biraz mantıklı yapalım ,17 bin kişilik Kamil ocak stadının merdiven boşlukları dahil tıklım tıklım dolup taştığı binlerce taraftarın dışarda kaldığı çok maça gittim.kötü hatta çok kötü yönetim yüzünden takımımız Gaziantepspor amatöre kadar düştü, şimdi gaziantep fk gibi süperligde yeni bir takımımız var..Şimdi destek zamanı bir kaç seneye bu takımda Gaziantepspor kadar başarılı olacak ve bu stad dahada dolcaktır..Kaldıki diğer takım taraftarlarda eskisi kadar stadları dolfuramıyor.Lütfen her daim takımımızın yanında olalım

BJK 5106
7 ay önce - Pts 11 Ksm 2019, 09:02

Aşağıdaki videodan ekran alıntısıdır.

Video görüntüleri stat bölgesinde hareketli olduğundan kaliteli şekilde almak pek mümkün olmadı.
Bir de buraya yüklerken bir miktar kalite kaybı oluyor malum.
O bakımdan 400 piksel olarak paylaşmanın daha doğru olacağına kanaat getirdim.

Sinan Polat
7 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 01:28

Staddan Yeni resimler varmı, koltuklar ne halde ?

Sinan Polat
7 ay önce - Çrş 20 Ksm 2019, 01:32

Birde arkadaşlar şu resimleri büyütebilinir şekilde yükleyebilirseniz bizde daha yakından analiz edebiliriz ve hoşnut oluruz teşekkürler saygılar

Antepli Ahmet

6 ay önce - Prş 19 Arl 2019, 22:27

sayfa 1016
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET