Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir'in Trafik Sorunu
« önceki   123 ... 29303132   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 30

Büyükşehir belediyesi neden yol ve kavşak yapımını ikinci plana almıştır;
Eskişehir'in daha önemli sorunları olduğu için 13.9%  13.9%  [20]
Eskişehir'in yerleşimi nedeniyle zor bir yatırım olduğu için 40.3%  40.3%  [58]
Eskişehir için böyle bir sorun yok 45.8%  45.8%  [66]
Toplam Oy : 144

Misafir 08c

8 ay önce - Pts 27 Ksm 2017, 14:00

yunusemre caddesinde tahmini olarak 100 civarı bina var
bu 100 binanın ( daire demiyorum bina ) belki 30 kadarı son son 10-12 yılda yenilendi binaların yaşına bakıldığınada 10-25 arasında olan çok azdır . ve sürekli olarak binalar yenilenmektedir.
eğerki 10-12 yıl önce imar planı değişip yol genişletmesi yapılsaydı bu değişen binalar içeri çekilerek yapılacağı için zaten kendiliğinden dönüşecekti .
bir tek taraflı istimlak olursa 50 bina ancak var .

Misafir 646

8 ay önce - Pts 27 Ksm 2017, 14:22

Eskişehirin trafiğinde mantık hatası var. Geniş yollarda var nispeten ama çift şeritli park yapılıyor, gereksiz yere refüj yapılıyor yoldan geniş refüj mü olur? Çim benim umurumda mı yolun ortasında biraz daha küçük yap yol geniş olsun. Şair Fuzuli Caddesinde çok rahat çift şerit araba ilerler ama hadi en kenar paralı park onun yanında kafası basmayan insanlar otobüs, minibüs, araba park ederek yada duraklayarak mecburen yolu tek şeride düşürüyor. Kardeşim arabasız gel, malını akşam indir yolu neden kapatıyorsun? Komple yola park edinde rahatlayın bari. Atatürk Bulvarında 75 saniye kırmızı yakan bir mantık olabilir mi? Beklerken lambaları kırasım geliyor 50 saniyesi garanti fazladan. Tramvay geçen yerler zaten 5 dk beklemek zorunda orada. Osmangazi Üniversitesi nin girişi zaten tam bir aptallık. Herkese kırmızı yanıyor herkes bekliyor. 5 dk en az bekletiyor arkadaş.Çoğu yerde gereksiz trafik ışığı var. Sökülmesi gerek.

Misafir c6a

8 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 12:00

yakında 14 adet tramvay gelince seferler sıklaşacak 13 dakika olan sefereler 9-10 dk düşecek
böyle olunca yunusemre caddesini kesen bölgeden dakika başı tramvay geçmiş olacak
buraya en güzel çözüm alt veya üst geçit değil 2si birlikte bir proje gerekli 4,5 metre yükseklik olacaksa bunun birazı alt geçit birazı üst geçit olarak uygulanabilir.

Emre cCc
8 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 13:25

Sayın c6a kesinlikle haklısınız ama ben bir çözüm üreteceklerine inanmıyorum.

Misafir ed8

8 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 16:59

trafikte son sıkıntı:
http://www.2eylul.com.tr/Icerik/Haber/8419/tramva ...-carpisti-

sayfa 30
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 29303132   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler