Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Uludağ Turizm otobüs şirketi
« önceki   123 ... 424344   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 2
serkan dörtgöz
11 yıl önce - Cmt 18 Nis 2009, 12:54

Ben de bir sefer Gönen'den İzmir'e gitmiştim.Arkadaşların bahesettiği kadar kötü bir yolculuk geçirmedim hatta film olarak bile güzel film göstermişlerdi

Yalnız bu hat için bir önerim var.Deniz otobüsü bağlantılı Transit Bandırma-İzmir (sadece Manisada yol üstünde yolcu bırakarak) seferleri koyarak,otobüsü Bandırma limanından kaldırıp veya yasaksa bandırma limanı-otogar bağlantısını hızlı yapıp (çok vakit kaybettirmeden) hemen hareketle TRANSİT İzmir seferi yaparlarsa otobüsleri kapalı gişe çalışır.İstanbul Anadolu yakası-İzmir arası 8,5 saat,İstanbul Avrupa-İzmir 9,5 saat normal koşullarda çekiyor ve genellikle 10 saati buluyor.Halbuki bu şekilde bir organizasyon ile Feribotla Bandırma 2 saat+30 dakika aktarma(liman-Otobüs)+4 saat yolculuk toplam 6,5 saate geliyor.

10 saat nerde 6,5 saat nerde????Örneğin sabah Esenlerden 07.00 de otobüse binince 17.00 de İzmirde oluyorsunuz.Öteki türlü 13.30 İzmirde olup saat 14.30'da Kordon'da biranızı veya çayıızı içiyor olabilirsiniz

Buradan özellikle site yöneticilerine de rica ediyorum,bu talebimi lütfen Balıkesir Uludağ yetkililerine iletsinler.

Bu iş PARA İŞİ DEĞİL ORGANİZASYON İŞİ VE BÖYLE BİR ORGANİZASYON İHTİYAÇ VAR.

denizefe
11 yıl önce - Cmt 18 Nis 2009, 17:40

Sayın Burak KAYNAŞ'ın üst üste talihsizliklerine çok üzüldüm doğrusu,ancak anlayamadığım niye ısrarla bunca "rezalete" !? rağmen ısrarla Uludağ'ı tercih etmiş.Ben olsam daha da olsa binmezdim

Sayın Serkan DÖRTGÖZ'ün önerisini ilk fırsatta yetkililerine ileteceğim.

Ufuk Şanver

11 yıl önce - Sal 21 Nis 2009, 00:50

Alıntı:
Yalnız bu hat için bir önerim var.Deniz otobüsü bağlantılı Transit Bandırma-İzmir (sadece Manisada yol üstünde yolcu bırakarak) seferleri koyarak,otobüsü Bandırma limanından kaldırıp veya yasaksa bandırma limanı-otogar bağlantısını hızlı yapıp (çok vakit kaybettirmeden) hemen hareketle TRANSİT İzmir seferi yaparlarsa otobüsleri kapalı gişe çalışır.İstanbul Anadolu yakası-İzmir arası 8,5 saat,İstanbul Avrupa-İzmir 9,5 saat normal koşullarda çekiyor ve genellikle 10 saati buluyor.Halbuki bu şekilde bir organizasyon ile Feribotla Bandırma 2 saat+30 dakika aktarma(liman-Otobüs)+4 saat yolculuk toplam 6,5 saate geliyor.

Zaten İDO+TCDD işbirliği ile İstanbul-Bandırma-İzmir güzergahında yolcu taşınıyor.Ayrıca böyle bir uygulamaya gerek yok bence.
iyi günler

zaferes
11 yıl önce - Sal 21 Nis 2009, 11:14

Geçtiğimiz yaz aylarında böyle bir uygulama yapıyordu zaten,İdo bağlantılı istanbuldan izmir, akçay,altınoluk,ayvalık seferleri ama şuan yok sanırım,önümüzdeki yaz tekrar olabilir

Burak KAYNAŞ
11 yıl önce - Çrş 22 Nis 2009, 21:45

Alıntı:
Sayın Burak KAYNAŞ'ın üst üste talihsizliklerine çok üzüldüm doğrusu,ancak anlayamadığım niye ısrarla bunca "rezalete" !? rağmen ısrarla Uludağ'ı tercih etmiş.Ben olsam daha da olsa binmezdim

Seyahat etmek zorunda olduğum saat veya güzergahta olmasaydı !!!! eminolun bende tercih etmezdim... !!!!!

Omerbursa
11 yıl önce - Prş 23 Nis 2009, 14:32

yollarda gördüğümde isim ve yazı ve logosuyla o meşhur Bursa Uludağ turizmi hatırlatır bana ve hattı burayı okumadan öncede tekrar açıldı sanmıştım. Meğersem başkası tarafından Balıkesir'de açılmış ne diyelim hayırlı olsun.

İsmail270116
11 yıl önce - Cmt 25 Nis 2009, 17:50

İyi bir şirket olarak bilirim Balıkesir Uludağı. Ucuz ve hesaplı olmasının yanında kalitelidir.
Yazın Alanya'ya Metro 65 yada 60 lira bilet keserken Uludağ 45 lira bilet kesiyordu ve Uludağ daha kaliteli hizmet veriyordu bunu iyi bilirim .

Saygılar

denizefe
11 yıl önce - Pzr 26 Nis 2009, 20:45

Son olarak İstanbul seyahatimde yine Uludağ'ı tercih ettim 25 Tl ücret ödedim.Diğer şirketler 30 yada 35 Tl.

AToprakoğlu
11 yıl önce - Çrş 29 Nis 2009, 12:49

Alıntı:
Ben daha ziyade Balıkesirin yüzkarası olarak düşünüyorum.. Mecbur kalmadığımda ise kesinlikle tercih etmiyorum.. Bir koltuğa bir den fazla hatta bir keresinde üç kişiye bir den bilet kestikleri için koridor da hemen şoförün yanında muavinin verdiği bir minder üzerinde Balıkesir - İzmir arası yani yaklaşık 180 km bu şekilde seyahat etmek zorunda kaldım.. Bir diğer yolculuğum da ise Susurluk - Balıkesir arasında arka kapı tarafındaki merdivende yolun devamını ise Balıkesir - İzmir arasını hostes koltuğunda tamamladım... Başka bir Balıkesir - Erdek yolculuğumda ise bilet aldığım iki koltuğa yoldan biletsiz müşteri almışlar.. Daha sonrasında benim biletli yolcu olmam dolayısıyla o koltuktaki 2 kişiyi indirdiler ve paralarını şoföre geri ödettiler.. Akhisar dan erdeğe giden bu vatandaşlar Balıkesir de araç tan inip bir sonraki Erdek aracını beklemeye koyuldular...
Daha sayabileceğim birsürü rezalet var ama bu kadarı yeterli olucaktır diye düşünüyorum.. Araç içi personelin kabalığı da cabası...

Ben 10 HF 660 (Safir) ve şuan filoda olmayan eski Kamil Koç boyalı 0403 ün yatağında bile seyahat etmiştim, bu saydığınız yerlere ilave olarak, Balıkesir Uludağ saydıklarınızın hepsini çok yapıyor, ama çalıştığı Gönen-Bandırma-Erdek / İZMİR hattında başka alternatifiniz yok, binmeye mecbursunuz..

Alıntı:
İyi bir şirket olarak bilirim Balıkesir Uludağı. Ucuz ve hesaplı olmasının yanında kalitelidir.
Yazın Alanya'ya Metro 65 yada 60 lira bilet keserken Uludağ 45 lira bilet kesiyordu ve Uludağ daha kaliteli hizmet veriyordu bunu iyi bilirim .

Metroya kıyasla bende Balıkesir Uludağ'ı tercih ederim, yolculuk nereye olursa olsun, kalite bakımından..

sengorenoglu
11 yıl önce - Pzr 10 May 2009, 21:12
balıkesir uludağ

Sayın konuklarımız; görüşleriniz ve önerileriniz bizim için çok önemlidir. teşekkürler.

sayfa 2
« önceki   123 ... 424344   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM