Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 423
Gokhan Bayraktar
2 ay önce - Çrş 03 Şub 2021, 03:39

Korelilerin hal ve tavirlarinin yanisira, konusma şekillerinin bize ne kadar benzedigini fark edememissin demekki

Benche
2 ay önce - Çrş 03 Şub 2021, 07:46

"beyaz kaplan"
hint ,amerikan filmi . sınıf farklılıkları işlenmiş.
filme puanım:5
anlattığı sosyal temadan dolayı:8

Ülkücü Teoman
2 ay önce - Prş 04 Şub 2021, 01:01
Yalanın İcadı(orijinal adıyla The Invention of Lying) 2009

Yalan söylemek gibi bir becerinin olmadığı herkesin herşeyi olduğu gibi aktardığı bir dünyada, biri yalanı icat ediyor ve dünyadaki tek yalan söyleyebilen kişi olarak hayatını değiştiriyor

Başrolde ingilterenin cem yılmazı olarak gördüğüm Ricky Gervais var.
Film bana yalansız bir dünyanın çekilmez biryer olacağını düşündürttü

alperen 465

2 ay önce - Cum 05 Şub 2021, 00:57

10

~caner~

Hakan_ank89
2 ay önce - Cum 05 Şub 2021, 01:18
Derin Darbe / Evrim

Dünya'ya yaklaşmakta olan bir meteoru anlatan bilim kurgu filmi. Çok klişe bir konusu vardı. Amerika'ya gök taşı düşüyor, Amerikalılar yollarda perişan halde, seçilmiş 1 milyon kişi dağların altına yerleştirilerek yeni Amerika'yı kuracaklar. Nuh'un gemisinin bir provasını yapmışlar.

Puanım 5.5/10

Johnny Depp'in başrolünü üstlendiği filmde, yapay zekanın gelişerek insanlık için oluşturabileceği tehdidin işlendiği bir bilim kurgu filmi. Çok ilgi çekici ve sürükleyici bir film.

Puanım 8/10

Haldun Turan

2 ay önce - Cum 05 Şub 2021, 02:09

Daman akeseo goohasoseo - Deliver Us From Evil

Kore sinemasından çıkan ama Tayland'ın başkenti Bangkok'da geçen aksiyonu bol ve dramatik unsurlar da taşıyan güzel bir filmdi

Puanım 7

Cin Bebek 2

Geçen ağustos ayında sinemalara gelen bu Türk korku kusuru filme her zaman ki gibi haydi canım sizde dedim.

Puanım 1

Haldun Turan

2 ay önce - Pzr 07 Şub 2021, 18:20

Danger One

Eğlenceli bir aksiyon komedi filmiydi ve puanım 6

İyi ama şanssız adamların bir anda yüzüne gülen talihi ve arkasından gelen cehennem kargaşasını anlatıyor film.

İyi adamlar ve kötü adamlarla dolu film, herkesin karşılaşabileceği bir ikilem yaratan sağlam bir ahlak hikayesi.

Bir milyon dolar bulsaydınız siz ne yapardınız?

Haldun Turan

2 ay önce - Prş 11 Şub 2021, 01:17

Call - Telefon

Güney Kore sinemasından çıkan epey şaşırtıcı gerilim ve gizemi çok olan bir filmdi.

Puanım 7

Netlix yapımı olması daha da ilginç çünkü değişik bir kurgusu olan bu film bence Netflix'e fazla

Dejavu hissi yaratan film için diyeceğim bir şey var.

'' Geçmişinizi değiştirebilir misiniz ? ''

Ülkücü Teoman
2 ay önce - Prş 11 Şub 2021, 01:41
Sin city-Günah şehri

2 filmlik bir seri ve çizgi roman uyarlamasıymış. Tam çizgi roman severlere göre diyorlar tabi ben hiç çizgi roman okumadım ama yinede güzel geldi.
Oyuncu kadrosu da baya şampiyonlar ligi gibi.

İlki 2005 yapımı diğeri 2014 tek seferde arka arkaya izlemek lazım
Seriye puanım 7

Haldun Turan

2 ay önce - Cum 12 Şub 2021, 00:40

0.0 Mhz

Güney Kore sinemasından vasat bir korku filmi.

Puanım 5

sayfa 423
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET