Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 419
Haldun Turan

1 ay önce - Sal 12 Oca 2021, 00:31

İzlediğim 2 Türk korku filmini paylaşmak istiyorum.

Kabr-i Cin: Mühür ve KİKİ - Lanet-i Cin

Gene skandal gene tam bir çöpdü Türk korku müsveddesi filmler.

Puanım 2 filme de sıfır ( 0 )

Bir sinema sitesinde okurken acı acı güldüğüm bazı yorumları yazmam şart oldu.

- Bu kadar sıçırığını hiç izlememiştim yarım saat dayanana madalya.
- Lütfen birisi bana hayatımdan akıp giden 104 dakikamı geri verebilir mi ? Kolay kolay yorum yapmam ama flash tv oyunculuğuna karşı ilgim arttı.
- Bu nasıl bir film ismidir?Arapça kursundan mı öğrendiniz?
- Filmin adını duyunca sadece kikikiki diye gülesim geldi
- Buna vereceğeniz 30tl ile gidin çiğköfte yapın tarifi veriyorum;
1 adet leğen
250gr ince çekilmiş kuşbaşı
2 su bardağı bulgur
2 su bardağı isot
1 tatlı kasıgı tuz kimyon karabiber
maydonoz,soğan,sarımsak, salça
sonra hepsini leğene koyup yoğurun gitsin.. afiyet olsun..sonraki cinli filmde size su böreği yapılışını anlatıcam..

Gokhan Bayraktar

1 ay önce - Sal 12 Oca 2021, 00:40

Bizimkiler sadece Cin üzerine korku filmi yapiyorlar. Karabasan, Albastı, Abasılar, Arçuray, Hıbılık, Gulyabani ve daha bir sürü aklima gelmeyen mitolojik karakterlerimiz var Bunlarin üzerine bir senaryo yazabilerek senarist yok mu Biraz farklilik gerek. Senaristlere verilen paraya yazik. Korku filmi yaz diyorlar hemen Cin, Kuran vs Ne kadar vizyonsuz adam/kadin var sinemamizda.

ccahit
1 ay önce - Sal 12 Oca 2021, 00:44

Aslindan ucharfli senaryoları senin dediğin gibi diğer mitler ile birleştirilebilir ama sorun kalitesiz senaryo ve metinde oyunculuk ise ayrı mevzu iyi bir senarist sırf bir Anadolu köyüne gitse iki hikaye dinlese süper işler çıkarabilir ...

Batının hayalet-ruh ikilisine karşılık bizde kat kat fazla malzeme var ama isleyebilene.

Haldun Turan

1 ay önce - Sal 12 Oca 2021, 00:45

Gökhan bizim sinemamız maalesef kötü

Biz dram ve aşk filmi yapabiliriz ve bir de saçma sapan basit komediler ama korku filmlerimiz ise tam bir skandal.

Türk korkularını izlenecek filmler listeme yazmam hatta ayrı bir yeni metin belgesi açmam da incelenmeli değil mi Gökhan ?

Hakikaten berbat ve gülünç ama yine de internete düştüğünü gördüğüm filmlere bakma gafletinde bulunuyorum

Bu arada listemde daha çok Türk korkusu var ama o kadar rezalet ki o filmler internete düşmedi bile.

20'nin üzerinde Türk korkusu var listemde.

Yabancı filmler olsa çoktan internete düşerdi.

Haldun Turan

1 ay önce - Prş 14 Oca 2021, 00:29

Freaky - Sıra Dışı

Happy Death Day isimli 2 kez çevrilen filmin yapımcılarının elinden çıkan seyir zevki yüksek korku komedi filmine 6 puan veriyorum.

Haldun Turan

1 ay önce - Pzr 17 Oca 2021, 02:10

Inmate Zero - Patients of a Saint - Azizler Hapishanesi

İngiltere yapımı üzerlerinde yapılan deneylerden sonra hastalanarak zombie'leşmeye başlayan bir grup mahkumun hapis tutulduğu bir adada geçen garip bir filmdi.

Puanım 5

https://www.hdfilmcehennemi.net/patients-of-a-sai ...film-izle/

alperen 465

1 ay önce - Pzr 17 Oca 2021, 14:30

10

~caner~

alperen 465

1 ay önce - Pts 18 Oca 2021, 21:15

10

~caner~

Hamza Halit
1 ay önce - Pts 18 Oca 2021, 21:19

Üstün Taraf

7/10

Film 2020'de çekilmiş. İngilizler Avustralya'ya yerleşiyor. Oranın yerlileri ile aralarında yaşananları konu almış. Çok süper olmasa da konu ilgi çekiyor. Dronelar ile Avustralya'dan güzel görüntüler de sunmuş. HD izlemeli.

alperen 465

1 ay önce - Çrş 20 Oca 2021, 23:44

10

~caner~

sayfa 419
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET