Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 413
Haldun Turan

2 ay önce - Sal 01 Arl 2020, 02:52

Araf 2: Cin Bebek Doğuyor

2019'un ocak ayında sinemalarda gösterime giren Türk korku müsveddesi filmi internetden izledim.

Puanım sıfır ( 0 )

İlk filmin üzerinden 13 sene geçmiş ve 2.sini çevirmişler b.k varmış gibi.

Sadece yine vah vah dedim.

Böyle amatör böyle dandik filmler çekmeye daha ne kadar devam edecekler ?

Ama işin komiği Araf'ın 3. ve 4.sü de çekildi ve onlar da linkini verdiğim siteye gelmiş.

Sefil Türk korkularını bilgisayarımda yeni metin belgemde izlenecekler listeme yazma takıntım var bu yüzden izlemeye ve sonra yerden yere vurmaya devam edeceğim

Bir sinema sitesinde Araf 2'yi izleme gafletine düşmüş bazı üyelerin yorumlarını paylaşıyorum

Tam bir trajedi bu yorumlar

- Üniversitede radyo sinema bölümündeki hoca ödev istemiş galiba film yapın diye öğrenciside biraz abartmış sinemaya salmış

- Puanım sıfır bile değil. Eksi 10

- Yani ne diyeceğimi bilemiyorum. Hayatımda izlediğim en dandik en basit en kof en gülünç korku filmi.

Korkmak için değil yapımcıya küfretmek için gidebilirsiniz. Savcılara suç duyurusunda bulunuyorum.

Milleti aldatmaktan.

- Arkadaş sıkılmadınız mı ya böyle saçma filmler yapmaktan ? Çok paranız varsa gidin hayır kurumlarına bağışlayın vatana millete hayrınız dokunsun.

- bi bitmediniz

https://fullhdfilmizlebaba.com/movie/araf-2-izle/

ali dostbey
2 ay önce - Sal 01 Arl 2020, 03:33

Alıntı:
Puanım sıfır bile değil. Eksi 10

Puanım 10 altı 10

Haldun Turan

2 ay önce - Cmt 05 Arl 2020, 01:37

Araf 3: Cinler Kitabı

2019'un kasım ayında sinemalarda gösterime giren nasıl 4 kez çevrildiğini anlayamadığım Araf'ın 3.filmini izledim.

Yine skandal ve yine iğrençdi.

Puanım sıfır ( 0 )

Bir sinema sitesinde bu korku müsveddesi film hakkında bazı üyelerin yazdığı yorumları paylaşmak şart oldu.

Çok güldüm tabiki

- Arkadaşlar eğer izleyeceğinize söz verirseniz bir cin filmide ben çekicem senaryo hazır filmin adı cin ve tonik

- olum siz organize bir örgüt müsünüz yeter be yeter

- En Büyük Pişmanlık!!!

- cinli film çekicem konu tavsiye edebilecek varmı ? 5 kişi lazım cinci teyze,cinci hoca,içine cin kaçan biri,cin çağıran vede cin çıkartan kişi o ben olacak cini skerek çıkartıcam haberiniz olsun ona göre başvuru yapın

35 gökhann
2 ay önce - Cmt 05 Arl 2020, 22:48

Basit bir konudan güzel macera filmi çıkarmışlar. Filmi beğendim
Puanım:7

Hamza Halit
2 ay önce - Cmt 05 Arl 2020, 22:53

Wander

2020 yapımı bir film izleyelim dedim. Film sektörü hakikatten ölmüş. Vasat. Manyak bir polisin araştırması.

4/10

tayfun09
2 ay önce - Cmt 05 Arl 2020, 23:10

4 K

Haldun Turan

2 ay önce - Pzr 06 Arl 2020, 00:36

Run - Kaç

Bilindik bir senaryoya sahip ama başından sonuna kadar gerilimi eksik olmayan bir filmdi.

Puanım 6

Stephen King'in kitabından uyarlanan ''Misery'' isimli ünlü gerilim filminden ilham almışlar diye düşünmüyor değil insan.

alperen 465

2 ay önce - Pzr 06 Arl 2020, 14:46

7

~alperen 465~

Haldun Turan

2 ay önce - Pts 07 Arl 2020, 02:47

The Dark and the Wicked

Babalarının ölümü yakın olduğu için aile çiftliğine geri çağrılan iki kardeş çok geçmeden kendilerini çok başka bir şeyin içinde bulduklarını anlayacaklardır!

Ağır ama gerilim dozajı fena olmayan bir film.

Puanım 5

Ali clarkkent
2 ay önce - Pts 07 Arl 2020, 14:57

TENET. 7,5/10

Puanımı artırmam için bir daha izlemem gerekiyor. Film beynimi yaktı. Geçmiş ile gelecek aynı anda yaşanıyor filmde. Bu sahneleri tam tasavvur edebilmem için bir defa daha, belki 2 defa daha seyretmem gerekecek. Dünden beri önüme gelene söylediğim şu: Matrix bu filmin yanında halt etmiş.

sayfa 413
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET