Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 411
mustafa 2399
3 ay önce - Cum 13 Ksm 2020, 12:06

Gone Baby Gone - Kızımı Kurtarın

Ben Affleck'in yönetmenliğini yaptığı, oyuncu kadrosunda ise Ed Harris ve Morgan Freeman gibi iki muhteşem aktörün bulunduğu muhteşem bir film. Doğru olan herşeyin iyi de olmadığını anlatan bunu yaparken yüzlerce farklı sosyal mesajı gözünüze gözünüze sokan ve film bittiğine herkesin farklı bir düşüncesinin olacağı harika ötesi bir yapım. Ölmeden önce izlenecek filmler derler, işte Gone Baby Gone tam olarak bu filmlerden bir tanesi. Eğer bileniniz var ise film Last Of Us oyununa da oldukça benziyor. İkisinde de benzer bir ortada kalmışlık hissi yaşıyorsunuz.

Puanım : 10/8

Haldun Turan

3 ay önce - Cum 13 Ksm 2020, 16:29

Yummy

Belçika yapımı eğlenceli bir zombie filmiydi ve puanım 6

Haldun Turan

3 ay önce - Pzr 15 Ksm 2020, 00:26

Abgeschnitten - Cut Off

Alman sinemasından heyecanı ve temposu düşmeyen merak uyandırıcı gerilim dozajı yüksek bir filmdi ve gayet beğendim

Puanım 7

Moritz Bleibtreu'nun oynadığı filmler zaten genelde iyi oluyor.

Haldun Turan

3 ay önce - Pts 16 Ksm 2020, 23:35

Sea Fever - Derin Korku

6 kasım cuma sinemalarda gösterime giren film internete düşmüş bile ve izledim bu akşam.

Puanım 5

https://www.hdfilmcehennemi.net/sea-fever-film-izle/

Denizde geçen gerilimi yüksek filmleri sevenler için tavsiye edebilirim ama düşük bütçeli ve biraz da basit bir film.

Haldun Turan

3 ay önce - Cum 20 Ksm 2020, 00:16

The Guest - Misafir

2014 senesinden gizemli bir yabancı ve etrafında gelişen gerilimli olayların anlatıldığı bir film.

Puanım 6

Abartılıklar ve mantıksızlıklar var ama yine de fena değildi ve ayrıca filmin müzikleri çok iyi

İsmim David,Bayan Peterson.Oğlunuz Caleb'ı tanıyordum.Benden istediklerinden biri de buraya gelip tüm ailenizi kontrol etmemdi.Sizi sevdiğini söylememi istedi..

Haldun Turan

3 ay önce - Cum 20 Ksm 2020, 18:03

Saraitda - Alive

Kore sinemasından çıkan film, tanımlanamayan bir enfeksiyonun ele geçirdiği bir şehirdeki yaşam mücadelesini konu almakta.

Eğlenceli bir zombie filmiydi ama tabii Busan Treni kadar vurucu değil.

Puanım 6

Korona sürecinde izlemem daha bir anlamlı oldu.

https://fullhdfilmizlebaba.com/movie/alive-izle-g ...ilmi-2020/

Haldun Turan

3 ay önce - Pzr 22 Ksm 2020, 02:03

The New Mutants - Yeni Mutantlar

11 eylül günü sinemalarda gösterime giren film internete düşmüş bile ve izledim.

Pandemi yüzünden 2 senedir ertelenen filmi Marvel'e pek yakıştıramadım.

Puanım 5

Stranger Things serisinde oynayan gençlerden biri var filmde.

ali dostbey
3 ay önce - Pzr 22 Ksm 2020, 02:22

Şu beklediğim filmler vizyona girsede izlesek, artık izleyebilecek doğru dürüst film kalmadı
İlk çıktığında bu film çok büyük ödüller alacak ve efsaneler arasına girecek dediğim Mad Max:Fury Road(Çılgın Max:Öfkeli Yollar)'u 3 gündür arka arkaya izliyorum

Bu bölümlerin bende ayrı bir yeri var

Hakan Sungur
3 ay önce - Sal 24 Ksm 2020, 20:15

Prityazhenie (2017) ve devam filmi Vtorzhenie(2020) Rus yapımı iki güzel aksiyon/bilimkurgu filmi.

7/10

Konusu bilindik olsa da efektler iyi.

Haldun Turan

3 ay önce - Prş 26 Ksm 2020, 02:43

Greyhound - Atlantik Savaşı

Filmde, 2.Dünya Savaşında Alman denizaltılardan kaçarak Kuzey Atlantik’i geçmeye çalışan Amerikan destroyer savaş gemisi ‘Greyhound’un kaptanı Ernest Krause’nin hikayesi anlatılıyor.

Tom Hanks olmasa çok beğendim diyemezdim ama o olunca işin rengi değişiyor ve puanım 7

Çünkü Tom Hanks çok kötü filmleri orta seviyeye, orta filmleri iyi seviyeye, iyi olanları da çok iyi film yapma potansiyelinde bir oyuncu.

Greyhoun'da başka biri oynasa orta bir film olarak kalırdı.

Tom Hanks, filmi oynamamış, yaşamış.

Bu filmi bir üst seviyeye taşımış.

Son olarak filmden vurucu bir sözü paylaşıyorum.

'Onu tanırsan senin yolunu çizecektir.'

sayfa 411
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET